Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Fogtok MSZP-PM/DK...

Jobbikosok! Fogtok MSZP-PM/DK jelöltre szavazni egyéniben, ha az erősebb mint a Jobbik jelöltje?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen. A cél a kormány leváltása, és ez szentesíti az eszközt.
2018. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Leváltani úgysem tudjátok, max a 2/3-ot megakadályozni.
2018. márc. 13. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha mindenki így áll hozzá, ahogy te, hogy "úgyse tudjuk leváltani", akkor örökre ez marad.
2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen. A CÉL a kormány leváltása, ahogy az első írta.

Az, hogy ki fog nyerni vagy nem nyerni, majd kiderül a választás után :)

2018. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Én Budapest XII. kerületében lakom ahol nem fordult még elő hogy ne a jobboldali nyert volna. A Jobbik itt harmatgyenge, a baloldal meg legutoljára 10-20%-kal volt lemaradva a Fidesz mögött.


Én az a jobbikos vagyok aki kiábrándult Fidesz-szavazó, ezért a baloldalra szavazni nem egy szimpatikus gondolat a számomra, de értem én hogy a Fideszt gyengíteni akkor lehet ha nem ők győznek egyénikben. Viszont még morfondírozok, mert ha megint a Fidesz nyeri a körzetet (mint idáig mindig), akkor a kompenzációs listán inkább a Jobbikot támogatnám.

2018. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4: Ez a cél?


[link]


Gyurcsány igazat is mond néha. Például itt.

2018. márc. 13. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

#6-os, és? :D Nem lesz teljes ellenzéki összefogás, gyurcsány is megmondta hogy nem akar összefogni a jobbikkal, a Jobbik is meg mondta, hogy sem az mszp-vel, sem a dk-van nem fognak össze.


Tény, hogy a teljes összefogás nem tudna kormányozni, ezt az összes párt belátja, és nem is lesz ilyen összefogás. És igen, az a cél, hogy leváltsuk a kormányt, és ha leváltják, akkor a Jobbik fogja leváltani, nem egy hatalmas összefogás :D A másik lehetőség, hogy marad a fidesz.

De nem lehet eleve úgy hozzá állni, hogy úgyse sikerül, mert akkor tényleg nem fog. Meg kell adni az esélyt a Jobbiknak is, hogy bizonyíthassanak kormányon. Ennél rosszabb már nem nagyon lehet amúgy se.

2018. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7: A baloldal még mindig erősebb mint a Jobbik, csak szét van darabolva. De ha majd összeadod választás után a 2014-es összefogás pártjainak eredményét (MSZP-PM, DK, Együtt, MLP), az több lesz mint a Jobbik eredménye. Ezért is van, hogy a baloldal sokkal több egyéni választókerületet fog vinni mint a Jobbik.
2018. márc. 13. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
A Jobbik Gyurcsányt akarja hatalomra segíteni, amikor Orbán Viktort támadja. Egykor a Jobbik nemzeti pártnak tűnt... mára beállt a balliberálisok közé! Velük tárgyal, szövetkezik. Egyre nyíltabban.
2018. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem hülye vagyok, hanem Jobbikos.
2018. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!