Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 30 évesnél fiatalabbaknak...

A 30 évesnél fiatalabbaknak mi a véleménye a Fideszről?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mi az a Fidesz?
2018. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha őszintén Elmondanám, tuti a titkos rendőrség már elvinne még ma este....
2018. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Az, hogy jelenleg a legkisebb rossz. Nemcsak a migránsok miatt, mert itt úgyis háború lesz hamar(osan) a klíma- és háborús menekültek milliói miatt. Tehát akkor már mindegy lesz.

2010 előtt horror volt, mindent csak ígérgettek, elszegényedés, megszorítások, növekvő rezsi, munkanélküliség, iszonyú állapotban levő Budapest, iszonyú állapotban levő tömegközlekedés, ha valanit véletlenül át is adtak, az használhatatlan volt vagy hamar elromlott.


Most ezek mind-mind javultak.

A rezsim marha alacsony, a bérletem ára csak azért növekedett, mert már nem vagyok nappalis, de amúgy stagnál. Vannak kilátásaim a jelenleginék jobb munkákra de amúgy is hetente felhív egy fejvadász (végzettségen kívüli munkára is).

Átadnak végre fejlesztéseket (és csak ugyanannyira érezhető a lopás belőle, mint pl a semmire se használható 4-es metrónál), vannak késések és hibák, de legalább átadják.


A 2 legfontosabbal azonban nem vagyok elégedett. Ez az egészségügy, nem javult annyira, mint vártuk; és az oktatás. Ez utóbbi egy katasztrófa.



25/l

2018. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Anyukam ellopott magánnyugdíj pénze!
2018. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy nagyob beteg ember vezeti azt a pártot.
2018. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem (bár 30 fölötti vagyok),


akik nem utálják:

egy részüket totál hidegen hagy a politika, egy részük ebbe születtek már bele (mióta politikai-eszüket tudják) és fel sem merül bennük, hogy nem normális dolgok azok, amik történnek, meg szűklátókörűek és be lehet nekik adni mindent, vagy rokonságban, közeli rokonságban vannak fideszhívők.


Akik igen:

Persze sokuknak szr véleménye van róluk, erősítve bennük ezt a diáktüntetések és sok más, illetve más pártok, akik jobban meg tudják szólítani őket. Meg akiknek van egy csepp eszük, tudják, hogy gáz.

2018. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is szeretem a Fideszt. Remélem ők maradnak mert most tervezzük a 3. gyereket és kicsit félek, ha más nyeri a választást eltörlik a CSOKot meg a nagyon jó adókedvezményeket.
2018. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!