Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek lefizetettnek tartanak...

Egyesek lefizetettnek tartanak mindenkit, aki a migráció negatív hatásairól nyilatkozik. De, vajon, akik a migrációt pozitív színben tüntetni fel, vajon ők nem lefizetettek?

Figyelt kérdés

[link]


Én tényleg elhiszem ennek a nőnek, amit mond.

Én is laktam már kint, igaz nem Svédországban.

Sok nyugat-európai országnak eléggé széttrancsírozták az etnikai összetételét az elmúlt évtizedekben, amit bizony tényleg nem kellemes megélni.


Főleg olyanokat érint nehezen, akik szeretik a régi európai építészetet és látni, hogy azok között a szép épületek között, hogy "azok" hajbókolnak egy szőnyegen.Kb, mintha romlott hússal főznéd a vasárnapi levest.



Aki alapból is bevándorlópárti, nyilván nem érti,hogy ez miért is probléma, miért baj, miért egy kvázi szentségtörés.



A bevándorlással elsősorban nem az a legnagyobb probléma, hogy rombolja a közbiztonságot és megterheli a szociális ellátórendszert, ezek csak rövidtávú hatások.

A hosszútávú hatások sokkal rosszabbak.



Európai országai, mondjuk Németország nem azért Németország, mert az van kiírva a határra, hanem az államalkotók után kapta az elnevezést, ahogy minden európai ország.

Az államalkotók kvázi a tulajdonosai, örökösei az országnak.Vagy, legalábbis így kellene lennie.


2018. márc. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki lefizetett ebben a tetves országban. Mindenki valakinek az ügynöke. Csak nekem miért nem fizet senki, hogy basznátok meg?
2018. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem kellene így lennie. Az emberek folyamatosan vándoroltak a történelem alatt. A németek sem ott nőttek ki a földből.


A migráció ettől még nem kéne fekete-fehéren kezelni. Igen, vannak jó, meg rossz következményei is, ezt kéne felismerni és kezelni. De itt mindenki csak az egyik oldalt képviseli...vagy valami elborult náci vagy habzó szájú aktivista.

2018. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A migráció csak akkor jó, ha nem afrikai vagy közel-keletiek jönnek Európába, hanem mondjuk egy német megy Norvégiába vagy francia Spanyolországba.
2018. márc. 15. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon mocskos dolog lenácizni valakit, aki nem akarja az országa iszlamizálását.
2018. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Nem kellene így lennie. Az emberek folyamatosan vándoroltak a történelem alatt. A németek sem ott nőttek ki a földből. "


Nem mindegy a mértéke.


A németek nem ott nőttek ki, de ott alapítottak államot, ahogy a magyarok is itt.


Mellesleg, az Európa elnevezés akkor született, amikor szinte az összes európai állam összefogott az iszlám terjeszkedés ellen.

2018. márc. 15. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy fogunk járni mint az indiánok.
2018. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
4. Nem kell iszlamizálni semmit. Épp erre írtam, hogy nem kéne végletekben gondolkodni.
2018. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisebbségben lévő nagypofájú bunkó csőcselék háborog most. Nem hiszem, hogy mindenkit lefizettek, debiztos hogy a szervezők között van akit.

A migrációt nem kell negatív színben feltüntetni, van elég objektív bizonyíték rá, mit tett a nyugati államokkal.

A rövid és a hosszútávú hatások is rombolóak.

És igen, valahol határt kell szabni.

Nem lehet mindenkit ész nélkül befogadni. És ez nem, nem és nem rasszizmus. Nem vagyunk rasszisták, mert a kopog valaki a lakásunk ajtaján, hogy most ő is itt akar lakni és nem engedjük be. Tényleg nem. Akik ezt nem értik, műveletlenek, nem láttak még migránst. Én külföldi tapasztalatokkal mondom, ahol 20 éve lakom. Tudom mi volt 10 éve, kellemes multikulti, intelligens, nyelvet beszélő, beilleszkedett emberekkel, és mi van ma, furcsa nyelvek a tömegközlekedési eszközökön, erőszakos bandában járások, kellemetlen, rossz, nem ezért jöttünk ki anno.

Egy érdekesség: Ruanda katolikus ország. Onnan érdekes módon nem jön senki, pedig volna miért.

Olvasd el ezt a cikket.

[link]


És örülök, hogy objektíven értékeled a helyzetet,kérdező. :)

2018. ápr. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!