Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gazdag migránsokkal, letelep...

A gazdag migránsokkal, letelepedési kötvényekkel mi bajotok van?

Figyelt kérdés

Mert nekem semmi. Én nem szimpatizálok a kormánnyal, de azzal, hogy gazdag külföldi állampolgárokat beengedenk, nekem semmi bajom nincs, még ha a politikusaink fölözik is le a letelepedési kötvény hasznát, addig sem minket lopnak meg.

Engem nem érdekel, kinek milyen a bőrszíne, vallása. Részemről bárki bejöhet ,akinek van pénze vagy dolgozik, el tudja tartani magát. Én csak a megélhetési bevándorlókat nem engedném be, azokból viszont egyet sem, ide ne jöjjön élősködni senki sem.


2018. márc. 15. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt ugye vágod, hogy a pénzt majd vissza kell nekik fizetni közpénzből?

Azt is el tudod képzelni ugye, hogy azokból az országokból, ahonnan ezek jönnek, milyen embereknek van ennyi pénze?

2018. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Sulek Péter ***** válasza:
67%

Nem az a baj,hogy bejönnek.A problémát én abban látom,hogy azt kommunikálja a jelenleg hatalmon lévő párt,hogy megvédjük az országot a migránsoktól,erre ők engedik be őket jó pénzért(a tehetőseket).

Elég ellentmondásos.Ráadásul, ha már beengedjük őket jó pénzért,ne a Fidesz haszna legyen az országé.

2018. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

"még ha politikusaink fölözik is le a letelepedési kötvény hasznát, addig sem minket lopnak meg"

Na itt tévedsz 2x is. A te adódból fogják megfizetni a kötvények után járó magas kamatot. Azt a hasznot ami jogosan állami bevétel lenne egyetlen politikusnak sincs joga a sajátjának tekinteni. Ez olyan mintha mondjuk az szja befizetés közvetlenül a fidesz pártkasszájába menne.

2018. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Ez olyan mintha mondjuk az szja befizetés közvetlenül a fidesz pártkasszájába menne."


Miért, nem oda megy?

2018. márc. 15. 20:45
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

1) Az érdekelni fog-e amikor azt a pénzt az államnak vissza kell fizetnie?


2) Az érdekel-e ha a kormány propagandája hazudik mint a vízfolyás?

2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Na jó, de ezek legalább ellátják magukat. Ez a kamat még mindig semmi ahhoz képest, amit a megélhetési bevándorlók után kéne fizetni.

Valahol ez befektetés. Valahogy fel kell tölteni az országot, ha már nem vagyunk képesek normálisan szaporodni. Akkor már inkább az elit jöjjön ezekből az országokból, akik képesek beilleszkedni, nyelveket beszélnek stb.

2018. márc. 15. 20:48
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert azoknak nincs olyan "kirobbanó" sikerük mint az illegális migránsoknak
2018. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 szántóvető ***** válasza:
3%
honnan tudod hogy dolgoznak,ők mondták neked?elég egyszerű az életfelfogásod:mindegy hogy kik ill hányan lopnak,de amíg nem tőled lopnak addig teszel rá.
2018. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Aki legálisan jön be, és pénzt hoz magával, dolgozni képes, akár vállalkozást indítani, biztos háttere van, azt én minden további nélkül befogadom, legyen az szír,afgán,bangladesi, vagy szudáni...

A kormámy propagandája hazugság, de engem ez nem érdekel, rólam lepereg az ilyesmi.

Ha egy normális európai ország lennénk, ami nem áll első helyen idegengyűlöletben egész EU-ban, akkor a kormány teljesen nyíltan felvállalhatná, hogy beengednek több ezer legalális pénzes bevándorlót. Egy normális országban(amely ráadásul komoly népességfogyásban szenved) ezt megértenék az emberek.

2018. márc. 15. 20:54
 10/23 A kérdező kommentje:

"honnan tudod hogy dolgoznak,ők mondták neked?"


Nem lehet tudni, semmi sem biztos.

De azért egy gazdag, biztos anyagi háttérrel rendelkező, legalálisan letelepedett család 90%-os valószínűséggel inkább hasznára lesz az országnak, inkább fejlődést hoz, mint kárt.


Míg ezzel szemben, a földönfutó, megélhetési ,illegális bevándorlók, csak pénzbe kerülnének az államnak, rengeteg pénzbe, amit egy ilyen közép-keleti állam aligha tudna kigazdálkodin.

2018. márc. 15. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!