Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely milyen...

Karácsony Gergely milyen érdemeket tud felmutatni, mint zuglói polgármester? Mit tett a kerületért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy én tudom nem sokat... de gondolom ő úgy gondolja hogy ez pont felhatalmazza őt arra hogy miniszterelnök legyen! :DDD
2018. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Ennek a kérdésnek nincs sok értelme mégis hogy tudná ezt Feri Bivalybasznádról?

Szerintem utazz el Zuglóba és kérdezz rá az ottaniaktól, itt erre választ nem fogsz kapni ez egy anonym oldal

2018. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem semmit. Az egyik leglepukkantabb kerület azok közül, ahol járok. Főutak, parkok gondozatlanok, nincs gazdájuk.

Ő akar miniszterelnök lenni....

2018. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Bevezette a kerületben az alapjövedelmet.

Fideszes többségű önkormányzatban vezeti a várost.

Több évtized után konkrét tervek születtek a Bosnyák tér rendezésére.

Nem annyi a retorikája hogy "fúj Fidesz", képes konstruktívan, minden ember érdekét nézve politizálni.

2018. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4 es metrót épít
2018. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

"Nem annyi a retorikája hogy "fúj Fidesz", képes konstruktívan, minden ember érdekét nézve politizálni."


Ebben nagyon igazad van és ezért is népszerű politikus. Sajnos ilyen egyszerű viselkedési forma manapság ritka mint a fehérholló

2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a Zuglói szociális modell, antikorrupciós lépések, konstruktív önkormányzati munka.
2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egy fideszes barátom zuglói, még ő is elismeri, hogy pozitív változások mentek végbe a kerületben, amióta ő vezeti. Papcsákhoz képest pedig egyenesen felüdülés.
2018. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

- Szerintem utazz el Zuglóba és kérdezz rá az ottaniaktól, itt erre választ nem fogsz kapni ez egy anonym oldal


nem fogom végigjárni Zuglót, akit ismerek zuglói (3 ember) és beszél erről ők azt mondják nem csinált semmit. Ha elutazok Zuglóba ezt nagyjából látom is, az Örs vezér tere iszonyat lepukkant. A Bosnyák tér is. A Városligetben nem igazán tudom követni mi történik, annyit tudok h Karácsony Gergely ellenezte az átalakítást, de abban meg a főváros döntött. Én ezzel egyet tudok érteni de Zuglói ismerőseim szerint nem szélmalomharccal kellett volna foglalkoznia hanem fejlesztésekkel, pl. bicikliutak, közterek felújítása, lerobbant panellakótelepek felújítása.


- Bevezette a kerületben az alapjövedelmet.

Erről a rokonaim nem hallottak :D de most rákerestem. Voltaképpen ez nem alapjövedelem (mert 30 ezerből kb 1 hétig tudsz élni) hanem egyfajta segély. Amit azok vesznek fel, akiknek van ideje az önkormányzatba járni...


"Fideszes többségű önkormányzatban vezeti a várost. "


Hát maximum Zuglót vezeti, és az h Fideszes a többség nem értem miért gátolja meg a munkájában. Szeged polgármestere Fideszes ősellenség mégis történtek komoly fejlesztések a városban az elmúlt években.


Félreértés ne essék nem kötekedni akarok de azt sem akarom h félrevezessenek. Ha legalább egy érdemét írtok amit el lehet ismerni akkor OK de én se keresve nem találok se nem hallottam ilyenről.

2018. márc. 17. 20:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Bár azt el kell ismernem h anno Papcsákról is cska rosszatt hallottam. Úgy látszik Zugló egy ilyen fekete bárány, én is meglepődtem mert csupa jókat gondoltam róla (biztos az irreális ingatlan árak miatt - aminek az oka gondolom h Budán kívül ez az egyetlen hely ahol van kertesházas övezet és jár a metró). De oda tévedve időről időre azt látom h szörnyű állapotban van az a a kerület.
2018. márc. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!