Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktor határzárnál videójárol?

Figyelt kérdés

[link]


Csak úgy ömlengenek a pozitiv kommentelők.


2018. márc. 17. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Miután bantu négerek vitték a Fidesz-táblát a Békemeneten kár letagadni a bérkommentelőket. Aki megteszi, hülye
2018. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Orbán oda megy, ahova akar.

Viszont kár, hogy mindenhol hülyeségeket beszél már szegény...

Annak idején, amikor Kádárnak elborult a tudata, nem engedték nyilvánosan beszélni. Miért nem követik ebben is Kádár példáját, ha már az oroszok fenekét is nyalják?

2018. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A lokálon nem lehet kommentálni, te hülye.
2018. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem valamiért “javasolt videó” nak rakta be a Facebook :D
2018. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tünt fel hogy milyen kedélyesen eszegetett orbán a végén miközben a határon szolgálatot teljesítő katonák és rendőrök penészes romlott kajáktól kerülnek kórházba. Meg mikor arról beszél hogy bármelyik európai ország megirígyelhetné ezt a határzárat, majd nézzétek már meg azt az őrtornyot ami a videoban feltünik ez olyan mint viktor alkotmánya egy igazi tákolmány.

És ez egy propaganda film, milyen lehet a valóság? belegondolni sem merek.

2018. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt etettem volna orbánnal amit a szolgálatban lévő katonák és rendőrök kapnak. Kíváncsi lennék az arcára miközben rágcsálja a penészes rohadt kolbászt.
2018. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!