Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne Gyurcsány valódi terve?

Ez lenne Gyurcsány valódi terve?

Figyelt kérdés
Arra megy ki ez az egész játék amit csinál, hogyha neadjisten győzne a választásokon az "ellenzéki összefogás", akkor ő legyen a miniszterelnök?

2018. márc. 19. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek sz@rnak Gyurcsányra. Rég leszerepelt. Vona Gabi az egyetlen esély a kormányváltásra.
2018. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja és nem fog a Jobbik összefogni velük. Ezt csak a szocik szeretnék.
2018. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudok "ellenzéki összefogásról". Lemaradtam valamiről?

Az viszont biztos, hogy ha netalántán az MSZP-PM nyerne a választásokon, akkor Kargeri gyorsan le lenne váltva, és jönne a helyére Gyurcsány, hiába nem tagja már az MSZP-nek hivatalosan. De szerencsére se a DK-nak, se az MSZP-nek nincs esélye a választásokon. :)

2018. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

VONA NEM FOG ÖSSZEFOGNI ÁRULÓKKAL!

Max az LMP-vel aminek lenne értelme.

2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány már elitta az eszét
2018. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ilyesmit tervez, ilyesmire számít. Lehet rá esély, de szerintem nem túl nagy.
2018. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*bár nem ismerem őt személyesen.
2018. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az MSZP-PM és a DK már megegyeztek, ezt Gyurcsány és Karácsony jelentették be közösen. Már az LMP-vel is tárgyalnak, és a megegyezés is meglesz hamarosan, egyedül a Jobbik nem ment el a tárgyalásra. Arra a kérdésre, hogy győzelem esetén ki lenne a miniszterelnök, Gyurcsány nem adott egyértelmű választ. Én biztosra veszem, hogy egy MSZP-PM-DK-LMP koalíciós kormányzás esetén Gyurcsányból miniszterelnök lenne... Az isten óvjon ettől minket...


Sokáig nem akartam a Fideszre szavazni, hanem valami noname jobboldali kispártra, de így erősen elgondolkodtam a dolgon, hogy inkább egy Fidesz győzelem, minthogy Gyurcsány újra miniszterelnök legyen ebben az országban...

2018. márc. 19. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: "Már az LMP- vel is tárgyalnak és a megegyezés is meglesz hamarosan..." Vagy nem. Egyelőre nincs meg és az LMP- vel a Jobbik is kész tárgyalni.
2018. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány valódi rafinált terve a baloldalt bármi áron hatalomra jutni.

Ez a részegséggel való rágalmazás egy elterelő hadművelet. Tulajdonképpen sikeres volt a tárgyalás, megegyeztek.

2018. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!