Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez? És Miért "jó" ez?

Miért van ez? És Miért "jó" ez?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ebben a pár hónapban, hogy mind a pártok mind az azokat támogató egyének szinte mindíg valamilyen módon a másikat "mocskolják" (itt gondolok arra, hogy ellenzéki a kormánypártit, kormánypárti az ellenzékit). Tudom, hogy eddig is jelen volt meg ez után is jelen lesz, de azt vettem észre, hogy az elmúlt időszakban (főleg így a választások előtt) egyre jobban kicsúcsosodott ez az egész. Miért van erre szükség? Nem lehetne azt, hogy mindenki aki választópolgár elmegy április 8.-án szavazni arra az egyénre akiben bízik? Nektek mi a véleményetek erről?

2018. márc. 19. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzéki média rákapcsolt. A Hírt TV meg ATVa minden nap pofátlanul hazudik. Az ellenzéki politikusaik sem tudnak semmilyen közös programot felmutatni, csak szajkózni a korrupciót. Unalmas...
2018. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része erre vevő. Inkább fél, tart valamitől és ellene szavaz, mint, hogy valamit támogat és mellette szavaz. Az meg a szavazókat minősíti, hogy erre vevők. Én pl abszolut nem vagyok vevő a politikai ellenfél lejáratására, rám ez nem hat. Azt kell bizonyítani, hogy mitől leszek/lennék jobb, mint a másik.
2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"Az ellenzéki politikusaik sem tudnak semmilyen közös programot felmutatni"


Miért a fidesz felmutatta már a programját? Ja, nem...

2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az ÖSSZES párt gazemberekből áll és a magyar lakosság összetétele se sokkal jobb.
2018. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cirkusz kell a népnek, hát megkapják.
2018. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Fidesz is és az ellenzék is szeretné elbizonytalanítani a másik tábort. Fidesznek erre több médiafelülete van. Végül is megértem, nem tudnak a migráncsozáson kívül mással kampányolni, csak mocskolással. Gyakorlatilag 8 év alatt alig tettek le valami igazán pozitívat az asztalra. Az ellenzék meg mivel tudna kampányolni mégis? Hogy milyen eredményeket értek el az elmúlt nyolc év alatt? Hogyan érhettek volna el komolyabb eredményeket, ha a Fidesz minden módosító javaslatukat, önálló indítványukat lesöpörte az asztalról, csak azért, mert az ellenzéki?


Maradna a részükről még az a lehetőség, hogy a programjukat népszerűsítik, de azt megteszik az interneten, plakátra egy ilyesmi nem fér ki, nem is olvasnák el, kétmondatos hírekbe sem lehet ezt kifejteni.


3. lehetőség, hogy ellepik mindenhol plakáttal és egyébbel a pártjuk és a képviselőjelöltjük nevével. Na de ez is pénz kérdése, az ellenzéknek meg nincs pénze.

2018. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért lett ilyen intenzív az egész politika mert most nagy dolgok történnek Európában. A világban. Nagy a nemzetközi nyomás ami itthon is nagy nyomást eredményez. Sokkal több pénzt vernek el kampányra a pártok mint eddíg. Van aki magyar pénzt, van aki hitelpénzt, és van aki külföldi pénzt!

Meg könnyebb valakinek szétrúgni a homokvárát mint felépíteni egyet...

2018. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért jó ez? Hát sajnos nem jó ez! Nem kéne ez a béna parlamenti színjáték. Elpazarolt pénz, idő, energia! (persze a Simicska félék zsebébe rengeteg pénz vándorol ilyenkor) ... Összeugrasztják a Magyarokat a Magyarokkal. Oszd meg és uralkodj. Van egy kiút de ahoz zsebre kéne tenni a nagy propaganda érzelmeket. A folytonos nyerni akarást.

Élvezni kéne ,hogy a véleményünkért versengenek de nem élvezzük...Valójában megbántanak minket a mocskolódásukkal.

Féltjük a kis összekapart eredményeinket, mert tudjuk ,hogy volt már és lehet még rosszabb is ... sokkal rosszabb!

Már csak pár hét van hátra. Kitartás!

2018. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!