Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy pártnak hozhatnak új...

Egy pártnak hozhatnak új szavazókat a plakátok?

Figyelt kérdés
Vagy a plakátok csak a jelenlegi szavazókat aktivizálják?
2018. márc. 20. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki bizonytalan, az azok közül fog választani akit sokat lát. Vagy ha a pár szavas üzenet megfogja. Vagy amelyik jelölt 4 méteres feje szebben mosolyog.
2018. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
A reklámozás érdekes dolgokra képes, megvolnál lepődve mennyire. Ha elmész a boltba és veszel egy Joghurtot vagy tisztítószert stb. 100% hogy azt a fajtád veszed amit a tv ben reklámoznak
2018. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éppenséggel hozhatnak. Csak a pártok abba nem gondolnak bele, hogyha egy plakátjuk nagyon provokatívra sikerül, az nem feltétlen csak a saját szavazóikat mozgósítja, nem csak pozitív, hanem negatív reakciókat is kiválthat, ellenszavazatokat is hozhat, olyan független embereket is felzaklathat, akik korábban sosem mentek el szavazni. Én például sosem folytam bele a politikába, sosem szavaztam, de amikor megláttam kb. 1 éve az MSZP "fizessenek a gazdagok" uszító plakátjait, az rendesen felzaklatott, belőlem azt váltotta ki, hogy menjek el szavazni és mindenáron akadályozzam meg, hogy az MSZP hatalomra kerüljön.
2018. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában az emberek ismerik a pártokat, de mondjuk azt már nem biztos, hogy a körzetében kit jelölnek képviselőnek. Az országos médiában nem lehet minden egyéni jelöltről beszámolni, a szórólapokat sokan lendületből dobják a kukába, viszont az utcára mindenki kimegy és találkozik a plakátokkal, azokról megtudhatja a választékot.
2018. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, hozhat, de ha túltolják a dolgot, vihet is. Vagy épp az ellenfélnek hozhat.
2018. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre sokan szeretnének pontos választ azok is, akik kitették a plakátokat.


Úgy általában függ attól, hová tették, mit mond és hogyan. Szóval úgy futólag ránézve milyen benyomást kelt ahhoz képest, ami éppen a fejekben van. Tehát hozhat új szavazókat, de el is rettenthet régieket. A felismert minőségen múlik. De általános válasz emiatt nem is létezik.

2018. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!