Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan vannak akik azért...

Sokan vannak akik azért szavaznak a Fideszre, mert ettől függ a megélhetésük, hogy ők hatalomban vannak? Pl. Köztisztviselők, Fidesz közeli cégek alkalmazottai, beszállítók.

Figyelt kérdés

Viszonylag sok ilyen emberrel beszéltem hogy igen ő sem szereti a Fideszt de fél hogy a haveri kör megszűnik és nem lesz állandó pénze, ha nem ők nyernek.

Vagy a felduzzasztott min. eln. hivatalban már nem kell majd ott dolgoznia, mivel egy haver haverja vitte oda aki Fidesz-tag.



2018. márc. 20. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván vannak ilyenek, igen. Ez tényleg ennyire meglepő? Pedig minden választás előtt akadnak, akik emiatt szavaznak a hatalmon lévőkre. Ahogy olyanok is, akik hasonló megfontolásból szavaznak valamely ellenzéki pártra.
2018. márc. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Sok van, aki az egykulcsos adóját félti. Pl én is.
2018. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem inkább kérés vagy propaganda
2018. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdés benne van a megfogalmazásba hogy ti találkoztatok ilyennel? Mi erről a véleményetek?


Nem túl anyagias hozzáállás?

Bevallom nekem az aki igaz keveset keres de mégis büszke arra hogy elvek szerint szavaz és nem pénz ígéret alapján.

2018. márc. 21. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés nem pontos kérdező.

Sokan vannak, akik AZT HISZIK, hogy a megélhetésük függ ettől.

Ugyan áruld el nekem, és hasonlóan, minden rettegő szintén magyarázza el, egy zárt fülkében miért rettenetes nem a Fideszre szavazni? És ha másra szavaznak, a fülkén kívül is megszabadulnak a rettegéstől.


De ne árulj el semmit. Tudom, a hit nagy úr! Nagyobb, mint a realitásérzék.

2018. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy az a fülke zárt, és titokban marad, hogy kikre szavazol? Szerintem nem.
2018. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg a totális paranoia, utolsó.:D
2018. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen például a testvérem jókora gyest kap , felvennék a csokot is mert 3 gyerek van a családba. Meg kapnak 1 miliós adókedvezményt is! Nekik biztos megéri ha marad a rendszer!
2018. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!