Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jól használta ki...

Szerintetek jól használta ki Mirkóczki Jobbikos szóvivő a 4 évre jutó m1-es 5 percét?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek miről kellett volna beszélnie?



2018. márc. 21. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Tetszett, de sokat hibázott benne. Jobban felkészülhetett volna.

Mondjuk helyében hatásosabb lett volna ha a zakója zsebéből elővesz egy köteg papírt azon perek végéről amit a Jobbik nyert a közmédia ellen.

2018. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon tetszett, gondolkodom hogy átszavazok a jobbikra a fideszről.
2018. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát jól megmondta...
2018. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%

Nekem tetszett amit mondott, jól tette. 5 percben azért tényleg nehezen lehetne összefoglalni a Jobbik programját, de bátran kimondta az igazságot. Ez már megérte, ha legalább néhány ember innentől komolyabban utánanéz a dolgoknak, mielőtt bedől bármilyen hazugságnak. Remélem néhány embert sikerült felébresztenie...

Én teljes mértékben utálom ezt a túlzásba vitt lejáratós-hazudós-elhallgatós kormányt/médiát.

2018. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha már lehetősége van, lehetett volna keményebb, úgyse hívják megint két évig :D


De amúgy ja, nagyon röviden elmondhatta volna, mit tervez a pártja.

2018. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, igen. Azt mondta,amit kellett és ott mondta, ahol kellett. 5 percben nem lehet pártprogramot ismertetni, stb.
2018. márc. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van, nagyon jó beszédet mondott. Volt benne kormányprogram is, a sajtószabadság visszaállítása.
2018. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!