Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hírportálokat olvassak,...

Milyen hírportálokat olvassak, milyen tévécsatornákat nézzek, ha valós információkat szeretnék kapni az országról? A választások előtt szeretném, ha kiforrna a saját véleményem és ne más rágja a számba mi az.

Figyelt kérdés

Nagybátyám, aki Amerikában él, 20 éve azt mondta, ha valós információkat szeretnék kapni, akkor azt több egymástól eltérő politikai támogatottságú újságból szedjem össze és döntsem el én, mi a valóság. Egymásról is árulkodnak és gyalázzák egymást, ezért ne mindent vegyek komolyan. Akkor ezt fiatalon nem teljesen értettem, de azért megjegyeztem.

Mostanra ez a tanácsa már teljesen világos.

Jelenleg az index-et olvasom, ezen kívül a szélső Jobbikos kuruc.info és a ultra Fideszes origó némely információiból próbálom leszűrni a valóságot.



2018. márc. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy M1 híradót.

( [link] )

Nézz meg egy RTL Híradót.

( [link] )

Ha kicsit is van eszed látni fogod a különbséget...

2018. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

A kuruc.info nem Jobbikos, egy jobbikos politikus (Novák Előd) írt oda anno, de már kizárták a pártból.

Hír TV, ATV, Lánchíd Rádió, N1TV, RTL, Index, 444, Alfahír

2018. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1: Látom a különbséget.
2018. márc. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!