Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP -nek mi a véleménye a...

Az LMP -nek mi a véleménye a kerítésről, a migránsok beengedéséről?

Figyelt kérdés

Mondta valaha is, hogy jöhetnek a migránsok vagy hogy nem kell kerítés?

Tudnátok linkelni idézeteket?


2018. márc. 21. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

A válság előtt erősen regisztrációpárti volt. Nem támogatta a kerítést (és utólag a gyakorlatban is kiderült, hogy nyilvánvaló hülyeség), viszont nagyon szigorú ellenőrzött regisztrációt sürgetett.


[link]

2018. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Soros Györggyel együtt bontanák le a kerítést!
2018. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem hogy aki nem a déli határvidéken él és nem tapasztalta - mint mi akik itt élünk- az honnan olyan biztos abban hogy a kerítés nem működik?

A zöld szilvát is leették úgy jöttek át a határon annyian voltak. Én adtam nekik egyszer kenyeret hazafelé a közértből amikor ezt láttam.

A kérdésedre válaszolva szerintem nem bontanák le, viszont nem is foglalkoznának vele. Meghagynák a migriknek a bontás örömét.

2018. márc. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Én is a déli határ közelében lakom, ez a szakasz mindig is erősen védett terület volt, hiszen Szerbia soha nem volt se a schengeni övezet, se az EU tagja. Csak a kormány a migránsok feltartóztatása helyett inkább úgy döntött, hogy a kerítés megépítéséig együttműködik az embercsempészekkel (vagy már elfelejtettük, hogy hány százezer migráns kapott ingyen vonatjegyet Szegedtől Bécsig?). Amikor Törökország a megegyezés után lezárta a határait, addigra elkészült a mi szakaszunk is. Utána a Szerbiában ragadt maradék néhány ezer migráns kikerülte a határt Horvátország felől, és onnan meg szintén Bécsig kocsikáztattuk őket, csak akkor már buszokkal.


Tehát hogy eldöntsük, hogy volt-e értelme a kerítésnek, vonjunk mérleget:

1) Mennyibe került a kerítés?

-270 milliárdba. Ez a teljes egészségügyünk egy éves költségvetése.

2) Hány migránst tartóztatott fel a határ?

-> egyet. Kapott 7 év börtönt, mert megdobálta a rendőröket.

3) Volt más mellékhatása a kerítésnek?

-> a maradék néhány tízezer jóllakott nem a dél-alföldet szemetelte össze, hanem Horvátországot.

-> A kerítés miatt veszélyeztetett státuszt kapott a földikutya állomány.


Sok értelme volt.

2018. márc. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hájaaa ***** válasza:
59%

Ráadásul az EU rengeteg pénzt ad most a háború határán lévő országoknak azért, hogy feltartóztassák őket.

Lehet itt hitegetni a fidesznyikokat h így meg úgy megvédte a király európát, de azért nézzük már meg mekkora része ez európának(mármint a kerítés [link] Arról nem is beszélve h annyit ér mint halottnak a csók. Egy egyszerű politikai játszma ez amit nehéz az ellenzéknek kivédenie.

2018. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Én is fideszes szavazó vagyok, de az teljesen nyilvánvaló, hogy a kerítés csak kampányfogás és kivételesen degeneráltnak kell lenni hozzá, hogy bárki elhiggye, hogy ez bármit is megakadályozott volna. Mivel már az ellenzék is beadta a derekát és mindegyik támogatja a kerítést, így túl sok hitem nincs a magyar politikában.


Nem is a mérete a lényeg, hanem a helye. Szerbiába nem tudnak eljutni úgy, hogy ne érintenének EU tagállamot. Onnantól meg kötelesek vagyunk elbírálni a kérelmét.


Meg az is röhejes szabályozás a határrendészet részéről, hogy akit nyakon csípnek, azt illedelmesen visszakísérik a határ túloldalára, de még csak nem is regisztrálják. Kész vicc az egész, és ezért tapsol az egész ország.

2018. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudtok bármiféle nyilatkozatot, ami mostanában történt? Amit az első válaszoló linkelt az jó, csak kicsit régi 2015-ös.

Valami frissebb állásfoglalás nem létezik?

2018. márc. 22. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Igazából elég egyöntetűen fogalmaz az egész ellenzék ezzel kapcsolatban. Gyakorlatilag annyival össze lehet foglalni a véleményüket, hogy: "már mindegy".

2018. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!