Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne több értelme, ha...

Nem lenne több értelme, ha mind a kutyapártra szavaznánk? (az többi ellenzéki párt meg mehet a politika szemétdombjára)

Figyelt kérdés

Amíg az ellenzéki pártok képtelenek megegyezni, és nem hajlandóak mindenhol úgy visszalépni, hogy csak EGY ellenzéki jelölt maradjon,addig valóban teljesen mind1, kire szavazol, úgyis a fidesz fog nyerni. Az emberek nagy része nem fogja tudni eldönteni, hogy melyik a legesélyesebb ellenzéki jelölt, egy csomó választókerületben ez rohadtul nem egyértelmű. A pártoknak kéne belátni, hogy másképp nincs esély, csak ha visszalépnek és mindenhol EGY jelölt indul. Amíg ez nem valósul meg, addig én biztos nem fogok egyikre se szavazni, csakis az MKKP-ra. Abban nem fogom támogatni az ellenzéket, hogy minél több párttámogatást kapjanak, majd további 4 évig semmittevéssel lebzseljenek a parlamentben, mert a jelenlegi felállás eléggé azt mutatja, hogy csak erre hajtanak.


Szerintme le kéne szarni az összes nyomorult ellenzéki pártot és mindenkinek egységesen az MKKP-ra kéne szavazni, akkor le lehetne váltani a fideszt.



2018. márc. 22. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ezen már én is gondolkodtam. De mi lesz, ha véletlenül bejutnak a parlamentbe??
2018. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Pont erre vagyok kíváncsi.


Az MSZPJOBBIKDKLMP-t már láthattuk hogy L Ó F A S Z T nem értek el a parlamentben, csak felveszik a pénzüket. Megélehtésből járnak be.


Az MKKP legalább csinálna valamit.

2018. márc. 22. 14:49
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekik vannak a legjobb érveik. :D
2018. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ők csak viccelnek, de én komolyan mondom, komolyabban tudom venni őket így is, mint az összes többi ellenzéki pártot.
2018. márc. 22. 14:53
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon bírom őket, de azért abban nem vagyok biztos, hogy ha felelősséget kapnak a kezükbe, megfelelő komolysággal tudnak-e élni vele.

Bár ez a kérdés a többi párttal kapcsolatban is felmerül. (első voltam)

2018. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A többi pártnál csak jobbak lehetnek.

Például a párttámogatást, amit kapnának a bekerülésük esetén nem öncélú dolgokra költenék, hanem odaadnák az embereknek, így ellenzékben is tudnak valamit segíteni, amit a kormány meg a többi párt elmulaszt. Nem tudom, hogy ez is vicc e, de ha igaz, ha nem, én nekik jobban hiszek, mint bármely más pártnak.

2018. márc. 22. 15:07
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Az ingyen sör még ki is jönne pár stadion árából :)
2018. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én egyébként simán el tudom képzelni, hogy a párttámogatásból ingyen sört osztogatnának a Deák téren.
2018. márc. 22. 15:13
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

Te is ezekhez tartozol? ez a kérdés is csak a bomlasztást hivatott szolgálni.



[link]

2018. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan elgondolkodtató, hogy az ember azon agyal, nem lenne-e jobb egy viccpártot bejuttatni a parlamentbe, mert talán azok is többet tennének a magyar emberekért, mint a jelenlegiek.

Bár az örök élet + 10 év engem is vonz.:D

2018. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!