Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mennyire igaz, hogy ha a...

Az mennyire igaz, hogy ha a Jobbikos visszalép egy ellenzékileg esélyes körzetben akkor a visszalépésével a Fideszt erősíti a szavazói által? Mégha ki is jelentené hogy a kormányváltást támogatja Orbán helyett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy Jobbikos képviselőjelölt visszalép a bal oldali pályázó javára, még nem jelenti az, hogy a remélt szavazói is áthúzzák az x-et a másikra. Ez papíron szépen mutat(hatna), de a valóság ennél bonyolultabb.!
2018. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
egy resze ide, egy resze oda, ki mennyire azonosul a fidesz orszagrombolo mutyipolitikajaval...
2018. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Aki a jobbikra szavaz, az kormányváltást akar. Tehát ha a jobbik visszalép, szavazója biztos nem fog a fideszre szavazni. Inkább akkor vagy el sem megy, vagy valami kisebb, vagy független jelöltre szavaz.
2018. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

"Aki a jobbikra szavaz, az kormányváltást akar."

Ez oké.


"Tehát ha a jobbik visszalép, szavazója biztos nem fog a fideszre szavazni."

Hát ez már feltételezés! Sose lehet, tudni.


"Inkább akkor vagy el sem megy, vagy valami kisebb, vagy független jelöltre szavaz."

De ebben az esetben már nem az összebútorozást támogatja!

2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát szerintem egy igazi jobbikos sose szavazna a baloldalra, én igazi jobbikos voltam, most már inkább a fidszre szavazok.
2018. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

"Hát szerintem egy igazi jobbikos sose szavazna a baloldalra,"

Ennyi!

Érzelem, elv, tapasztalat.

Ez az amit nem vesz figyelembe a kockás papíron történő matekozás!

2018. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szavaznék soha baloldali jelöltre! Rezeg a léc Vonánál az én szempontjaim szerint, de még megpróbálok bízni bennük. Ha viszont a Jobbik visszalép, akkor a Fidesz kap ikszet! Ha baloldallal összefog a Jobbik, akkor úgyszintén.
2018. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felmérések szerint a Fideszből kiábrándult jobboldaliak a jobbikosok. Ilyen erős ma a jobb oldal. 2/3-a az országnak
2018. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Miattatok nem lesz kormányváltás."

Szavazzon mindenki a jobbikra, és akkor lesz kormányváltás!

Ne közösködjünk a baloldallal, ők már bizonyították rátermettlenségüket!

2018. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. A baloldalt mindennél jobban gyűlölöm, és ezzel nem vagyok egyedül. Azokkal nem lehet szövetségre lépni, mert az annyi lenne, mint elárulni és szembeköpni mindent, ami miatt a Jobbik is létrejött!
2018. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!