Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lényegében soha nem fogunk...

Lényegében soha nem fogunk megszabadulni a "fidesz által képviselt politikai gondolkodásmódtól"?

Figyelt kérdés

Természetesen maga a fidesz egy vulgáris elemekben bővelkedő etnonacionalizmust képvisel.Természetesen bizonyos elemei már homeopátiás mértékben fel vannak hígítva és inkább a nép hülyítése a célja,bár ezeknek mindig is ez volt a célja.


Azonban az ellenzéken végignézve az egyik legerősebb párt a Jobbik is ezt tolja,csak sokkal keményebben és véresen komolyan gondolva.

Szerény véleményem szerint ,ha nem is a közeljövőben ,de belátható időn belül ők fogják átvenni a hatalmat a fidesztől.

Az a kérdésem,hogy akkor mi lehet a kiút,ha az alternatíva még radikálisabb ,mint az előző?


2018. márc. 24. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen....


Ahogy olvasom amiket írsz, természetesen érthetővé válik miért is teszel fel ilyen kérdést.

Alapjáraton ott buktad a mutatványt, hogy megpróbálsz egységes - ráadásul ilyen rossz és alapvetően téves - gondolkodásmódot tulajdonítani a fidesz szavazóinak és azt szeretnéd ha megszűnne.


Valódi demokrata nem akar semmilyen az övétől eltérő gondolkodásmódot sem megszüntetni, ráadásul értemes ember nem gondolja, hogy mind a 2 milliónyi fidesz szavazó ugyanúgy gondolkodik.

2018. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem a hazugságokat akarja valaki hallgatni akkor Karácsony Gergejre és az MSZP-re kell szavazni.


Ha a hazugságokat akarja valaki továbbra is hallgatni akkor a fideszre kell szavazni.


Ne azt nézzék hogy mit mondok hanem azt hogy mit teszek.


Azt mondtam hogy adót csökkentek, Felemeltem az áfát.


Azt mondtam hogy rendezem a nyúgdijat, elvettem a magánnyugdíjpánztárakban lévő emberek pénzét.


Aztmondtam hogy csökkentem a kormány létszámát, ezt meg növeltem.


stb-stb-stb

2018. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, te természetesen egy s..ggfej vagy.


Ennél többet nem is érdemes reagálni az ostobán arrogáns "kérdés"-edre.

2018. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"tegnap 21:51"


Mennyit fizet karigeri és pártja a hittérítésért? :D

2018. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon tartok tőle, hogy generációkig belenyomorodunk, igen…


Sajnos a választók szimpátia alapján szavaznak, nem pedig a legesélyesebb kormányváltóra (már az, aki változást akar, úgy értem).

2018. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" Sajnos a választók szimpátia alapján szavaznak, nem pedig a legesélyesebb kormányváltóra (már az, aki változást akar, úgy értem)"


Na de miért is?

Ugye sokan ragaszkodnak ahhoz a párthoz akik ideológiailag közelebb állnak hozzájuk, íg arra szavaznak.


Sokan meg az anyjukat is eladnák, hogy hatalomra jussanak végre! :D

2018. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!