Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választókerületekben mindenk...

A választókerületekben mindenképpen a legesélyesebb jelöltre szavazzak, ha nem szeretem a Fideszt?

Figyelt kérdés
Mert itt nálunk egy DK-s jelölt az egyértelmű esélyes, és finoman fogalmazva a DK-ért se vagyok oda.
2018. márc. 29. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha komolyan gondolod a kormányváltást, akkor igen.

És ne feledd, egy másik körzetben (mondjuk északkelet-magyarországi) a baloldali választó fog átszavazni a Jobbikra ugyanezen nemes cél érdekében. Ez történt például Ózdon is. Tehát olyan módon is fel lehet fogni, hogy te egyéniben a Jpbbikra szavazol, csak éppenséggel a feladatot felcserélted egy másik emberrel, aki helyetted szavaz a Jobbikra annak ellenére, hogy neki nem a szíve csücske, ahogy neked sem, finoman szólva.

Na most a Jobbikot csak példának hoztam, behelyettesíthető akármivel, ami neked kedves.

2018. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, bármennyire nem fűlik hozzá a fogad. Tudom milyen érzés ez, nálunk is hasonló a szitu, csak nálunk Jobbikos a legerősebb jelölt én meg velük nem szimpatizálok már jó ideje (nem a balra tolódás miatt, jóval előtte elpártoltam a párttól Szegedi Csanád B-A-Z megyei ámokfutása utána).
2018. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A jó édes ***** válasza:
18%
Nem, ez egy akkora baromság, mint hogy a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékodat.
2018. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindenütt a legesélyesebb ellenzéki jelöltre kell szavazni ha leakarjuk váltani a fideszt.
2018. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
A birkáknak mondják csak meg kire kell szavazniuk.
2018. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Arra azért vigyázz, hogy valaki valóban a legesélyesebb, vagy azt nyomatják neked (meg másoknak).

Én sok olyan véleményt hallottam, hogy a DK-val egy fő baj van, Gyurcsány vezeti. Ennélfogva, ha relatíve sok szavazatot kap, átveszi a vezetést eme oldalon, ahogy ama oldalon Orbán.

Egyébként éppen az a szép, hogy listán szavazhatsz másra, mint egyéniben.

2018. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk az MSZP tudja legyőzni a Fideszt. Összeszorítom a fogam, leküzdöm az ellenérzésemet, és az MSZP-s jelöltre fogok szavazni.
2018. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A jó édes ***** válasza:
15%
Mondjuk az a legcukibb, mikor valakinek előre megjósolják, hogy ki a legesélyesebb egy egyébként nyíltan és élőben követhető eseménynél. Ha valaki például sportmérkőzésre akar fogadni a legkisebb kockázattal, az nyilván nem 1 héttel korábban teszi meg a tétjét, hanem a meccs lefújása előtti percekben. A választási eredmények feldolgozása élőben követhető - aki tényleg ragaszkodik ehhez az elvtelen marhasághoz, az nem veszi be az MSZP/DK-s dajkamesét, hogy ők a legesélyesebbek, hanem megnézi majd vasárnap 17:00-kori feldolgozottságnál, hogy mik az aktuális eredmények.
2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Annyira kíváncsi lennék, hogy ebben a sok összeszorított fogú, undorral szavazó emberben mi játszódik le, hogy képesek ilyesmire, hogy olyanra szavaznak, akitől őket magukat is kirázza a hideg??! Majd ha kormányra kerülnének a szavazatotokkal ezek az általatok undorítónak tartott jelöltek, akkor is be fogjátok 4 évig az orrotokat, és elfordítjátok a fejeteket, esetleg szidni fogjátok a rendszert, amit ti magatok támogattatok. vagy mégis mit vártok, de most komolyan?! O_o Lehet, hogy velem van a baj, de én képtelen vagyok olyanra szavazni, akiben nem hiszek, na hát akitől meg undorodok, na arra aztán pláne nem. Ez valahogy nem stimmel, ez teljesen aberált elképzelés.
2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a Volner János a legesélyesebb, de konkrétan ahol élek a választókerületben egy községben... 4 éve volt utoljára erre. Így szavazzak rá?
2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!