Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tiborcz István...

Fideszesek! Tiborcz István hogyan tud 32 évesen kastélyokat, meg szállodákat venni?

Figyelt kérdés

Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez miként lehetséges?

Én 2 diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 35 évesen most veszem az első lakásomat, természetesen nagyrészt hitelből.



2018. márc. 30. 09:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Része a Fidesz "földes urak" nevű titkos háttérszövetségének, amely keretén belül gazdag vállalkozót csinálnak minden haverból.


Orbán gerinctelen, nem tud rendet tartani (vagy nem akar) a pártjában, és nem tud nemet mondani még a vejének sem.

2018. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Nyilván mindenki tudja, hogy ő hogy csinalja.

Ne légy irigy, mert Te 35 evessen csak eddig jutottál!

2018. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Mészáros Lőrinc meg 3 hónap alatt az ötödik leggazdagabb magyar lett. Őket ez se zavarja. Amúgy Orbán lett az ötödik leggazdagabb magyar, mert Mészáros Lőrinc csak egy stróman. Ez egy fideszes szavazó szerint terneszetes folyamat. Nincs itt semmi látnivaló.
2018. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ő biztos folyamatos munkarendben dolgozik, a hétvégi pótlékok nagyot dobnak a fizetésen.
2018. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
És ebben mi a furcsa? Te elcsesztél ki tudja hány évet tanulásra, más nem. Nyugodj meg, van egy 25 éves haverom, aki érettségive havi 1,5-2 milkát hazavisz, mert volt egy jó ötlete, céget alapított hozzá, és megy a szekér. AZ, hogy neked két guriga egyetemi wc papírod van, az rohadtul nem jelenti, hogy jól is fogsz keresni.
2018. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
A fideszre szavazók se tudták hogy milyen rablóbandát szabadítanak az országra mikor megszavazták orbánékat.
2018. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
#5 +1!!!
2018. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy előtte befektetett egy Ráhelbe.
2018. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Úgy hogy jó helyre házasodott! Ha te elveszed mondjuk a dubai-i sejk lányát, akkor te is lazán fogsz tudni szállodákat venni.

Ő ráadásul még szép is, nem mellesleg sokkal gazdagabb, mint bármelyik magyar lesz is valaha.

https://www.youtube.com/watch?v=rgohLFXOSio

2018. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

5: Nem a haverodról szól a kérdés, hanem Tiborczról.

Jó, de ha már itt tartunk, akkor Tiborcznak mi volt az a zseniális, innovatív ötlete?


Ja, és én mellesleg már egyetem mellett is végig dolgoztam.

2018. márc. 30. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!