Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öt jobbikos munkatársam van....

Öt jobbikos munkatársam van. Egyik se megy szavazni mert aznap dolgozunk. Fideszesek közül többen előbb hazamennek vagy szabit írattak az napra hogy szavazhassanak. Vajon milyen választási eredmény születik ha eféle az emberek hozzáállása?

Figyelt kérdés
Másnap megint sírás rívás lesz. Akkor miért nem mennek szavazni? Aztán majd ők lesznek a leghangosabbak hogy már megint ez a ........ fidesz nyert.
2018. ápr. 4. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a jobbikosok valami nyenyec törzs tagjai, akik a hortobágyi pusztán élnek, hogy mozgóurnáról még nem hallottak?
2018. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg ez egy egyszerü provokativ kerdes.
2018. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Vasárnap munkában vagytok reggel 6 és este 7 között? Mi a foglalkozásotok?
2018. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Andizsuzsi ***** válasza:
56%

ma 20:03


Munkahelyre nincs mozgóurna.

2018. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Estig lehet szavazni, aki 4 évente egy vasárnapi nap nem tud 10 percet szánni arra, amiről 4 éven át siránkozik az idi*ta, ennél hülyébb kifogást még nem hallottam. 0,000001% lenne nagyjából ennek a 4 embernek a szavazata, de az a szellemiség, amit képviselnek az egész országot szétrohasztja. Más 100 km utazik, hogy tiszta legyen a lelkiismerete, ők meg 10 percet nem szánnak rá? Ráadásul határozott álláspontjuk is van?


Engem az sem érdekelne, ha Fideszes mondana ilyet, ezért jól se**be rúgnám, ennek a rendszernek a megcsúfolása, az amit tesznek...

2018. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Nekem három jobbikos munkatársam van, mind három rasszista.
2018. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
2018. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

"vagy szabit írattak az napra hogy szavazhassanak."


Ha neked nem ér annyit a szavazás, hogy szabadnapot vegyél ki, miért mást hibáztatsz ?

2018. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Egy Jobbikos akkor is el megy szavazni, ha "cigánygyerekek potyognak az égből"...:)

" a szavazásra 13 óra áll rendelkezésre, ezért a munkavállalónak még napi 12 óra munkavégzés esetén is marad egy szabad órája, hogy a szavazóurnához eljusson."

2018. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%

Én még akkor is leadnám a szavazatomat a fideszre, ha amiatt kirúgnának érte a munkahelyemről.


Ilyen nyámnyilák ezek a Jobbikosok látszik, nem is jobbikosok ezek, inkább csak ilyen divatjobbikos majmok.

2018. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!