Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted milyen lesz a...

Szerinted milyen lesz a magyarországi közhangulat, ha vasárnap: - Ismét a Fidesz nyer, VAGY - A Jobbik nyer VAGY - Egy baloldali párt nyer?

Figyelt kérdés
Hm?

2018. ápr. 6. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A Jobbik vagy egy baloldali párt nem tud egymaga nyerni. Legfeljebb együtt, koalícióban. Annak páran örülni fognak, "mer' megbukott Orbán" - de aztán jön a neheze - kormányozni kéne.
2018. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Fidesz:


"Szövetségbe forrt szabad köztársaságok!..."


Jobbik:


"Allah! Allah!"


Baloldal:


"Lángolj fel a lelkünkben szép égi szikra, szent öröm!..."

2018. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

- Ismét a Fidesz nyer,

VAGY

- A Jobbik nyer

VAGY

- Egy baloldali párt nyer?

2018. ápr. 6. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem itt nincs 3 lehetőség, csak 2, amennyire ezt a taktikai szavazást erőltetik...


-nem jön be, és így is a fidesz nyer.

-bejön, de mivel az egyik befutó a jobbik, másik pedig talán az mszp-együtt, és ezeknek meg eszük ágában sem lesz összefogni, így nem tudnak kormányt alakítani...vagy ha mégis megteszik jön az, amit előttem is írnak...mi lenne abból? saját elveiket köpik szembe...


de úgy is lehetne röviden jellemezni, hogy arra szavaznak, aki nem méltó a kormányzásra, vagy pedig a káoszra...és akkor kezdjünk el gondolkozni, jobb választás-e egyik a másiknál...

2018. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Kétfarkú kutyák nyernek
2018. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos, hogy megyek tüntetni amint lesz rá alkalmam.


Üdv: Egy 17 éves katolikus, magyar gyerek, aki nem akar külföldre menni jobb oktatás és munka reményében.

2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Felső kommentelő.. Allah azt jelenti, hogy Isten. Ezen mi a probléma? :D


Ha mindenki elfog menni szavazni akkor reméljük, hogy Jobbik nyer. Állítólag 2014-ben is nyert volna, csak nagyon kevés szavazás kellet volna neki a nyeréshez.


Remélem megnyeri, mert nem akarok én se külföldre menni..

2018. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Király Péter 1 ***** válasza:
Depis nem akarok maradni Fidesztől, sokan sem...
2018. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!