Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is letiltjátok facebookról...

Ti is letiltjátok facebookról azokat az (akár közeli) ismerőseiteket, akik a Fidesszel kampányolnak?

Figyelt kérdés
Az most már csak volt osztálytársak, barátok mennek a levesbe.
2018. ápr. 7. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az ismerőseim nagy része egyetemista, úgyhogy nem nagyon látok Fideszes posztokat :D
2018. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Én a jobbikosok követését állítottam így le.
2018. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
szerencsére nincs fideszes ismerősöm, értelmiségieknél az nem szokás
2018. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

ja, anyámat is kitagadom, ha így tenne...most őszintén, minek?


azért, mert 4 évente történik egy ilyen esemény, hogy néhány hétig intenzívebben feljön ez a téma?


nekem is van véleményem, nyilván nem ért vele mindenki egyet, most akkor ők is tiltsanak le, és én is viszont, akikkel meg én nem értek egyet? :D


szar dolog, ha valakinek már ilyen szinten vezérli a politika az életét...

2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Én csak kéretlennek jelöltem az összes politikai megosztást.
2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Szintén egyetemiata vagyok, nem hiszem, hogy van fideszes az ismeroseim kozott :)
2018. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem piszkálom a face-m kampányidőszakban és nincs hari :-D
2018. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ellenzéki kampányt specifikusan nem láttam, hogy valaki kiállt volna konkrétan egy párt mellett. Nekem is vannak egyetemista ismerőseim. Az egyiknek az apja fideszes polgármester, és bár ő nem osztott meg semmit és rendes, becsületes ember, nem értem hogy akárcsak a nevét hogy adhatja egy ilyen csapathoz. Rendben hogy ebből él és ehhez ért, jól elvan kényelmesen a biztosban ahelyett, hogy felszólalna.
2018. ápr. 7. 21:56
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére egyik ismerősöm se osztogat meg ilyenek. De amúgy nem törölném, simán kivenném a követést. Akkor az ismerősöm marad, csak nem látom miket oszt meg.
2018. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja nekem a követés az emberek 95 %-ánál ki van véve, csak néha rábukkanok az oldalukra hogy mi van velük.
2018. ápr. 7. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!