Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumra vagy az LMP-re...

Momentumra vagy az LMP-re szavazzak?

Figyelt kérdés

A cél az hogy a Fideszt minél jobban gyengítsem. Kire szavazzak?


Momentum: Szívesen szavaznék rájuk de szerintem nem fognak bekerülni a parlamentbe mert nincs elég támogatójuk és ha rájuk szavazok az olyan mintha el se mentem volna szavazni amit nem akarok.


LMP: Nem nagyon utálom vagy szeretem őket de a Momentum után ők az egyetlenek akik valószínűleg bekerülnek a parlamentbe és talán még szavaznék is rájuk.


Kire szavazzak?



2018. ápr. 8. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha gyengíteni akarod akkor JOBBIK!!!!
2018. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a Jobbik a legesélyesebb ezért velük lehet odacsapni, a legfontosabb most a kormányváltás
2018. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
lmp-re
2018. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Listán akire akarsz, egyéniben gondold végig, hogy a körzetedben melyik ellenzéki jelölt lehet a legnépszerűbb, és voksolj arra.
2018. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Én is nagyon sajnálom, de a Momentum nem fog bekerülni a Parlamentbe...


Egyéniben meg szavazz arra, aki a legesélyesebb ellenzéki!

2018. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:
53%

A körzetedben a legesélyesebb egyéni jelöltre.

Ezt sok oldalon megtudod nézni mint pl: taktikaiszavazas, pollo, kireszavazzunk stb.


Listán ha a legangyobbat akarod rúgni a fideszen akkor Jobbik ha ez nem fér bele akkor LMP.


26F

2018. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szavazz akkor az LMP-re, ugyanaz tíz évvel idősebb kiadásban. Nem tartom kizártnak, hogy egyszer a jövőben az ilyesmi pártocskák emberei fognak még közös pártban vagy szövetségben ülni. Csak perpillanat minden egyes leérettségizett generáció külön pártot alapít...


Helyi emberre meg arra kell szavazni, aki a legesélyesebb, ez Pesten valamelyik baloldali, vidéken meg a jobbikos lesz. De erről van egy normális lista valahol, mert ha jobbikost vagy baloldalit kérdezel az persze magát fogja kiabálni, és ez azért nem mindenhol úgy van.

2018. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
LMP-re
2018. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
LMP
2018. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

De de de, ha Momentum, akkor legyen az! :) Hidd el, nagyon sokan vannak azért, akik rájuk tolnak egy X-et, de sajnos sokan is úgy gondolják, ahogy TE. Erősítsd őket egy szavazattal, ha csak pár fővel is, de kerüljenek be a Parlamentbe! :)

Én is így teszek! Legalábbis én az ő programjukkal tudok a legjobban azonosulni.

2018. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!