Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem igazán örülök annak, hogy...

Nem igazán örülök annak, hogy a Fidesz nyert, de örülök annak, hogy Szürkefarkas Vona veszített! Más is érez így?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a Jobbik még mindig rosszabb, mint a Fidesz. Inkább élek egy parancsuralmi, de magyar és keresztény, valamint rendpárti országban, mint egy ideológiáját naponta változtató pojáca alatt, aki be akarja hívatni az iráni forradalmi gárdát, az iszlámot tekinti a világ mentsvárának és a török szélsőjobbosoknál élteti Allahot.

2018. ápr. 9. 01:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Én annak örültem volna, ha a DK és az MSZP nem jut be a parlamentbe.
2018. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem mióta Schiffer ott hagyta a politikát, Vona volt az egyetlen értelmes élvonalbeli politikus a palettán. Nem örülök neki, de még kevésbé örültem volna, ha nem tartja be a szavát és marad.


Sajnálom.

2018. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a Fidesznek az a legjobb, hogy mind bejutott. Így továbbra is ölhetik egymást.
2018. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de az ezért valahol félelmetes, hogy report cirka 1M szavazatot. Értem én az elegedetlensèget, de pont őt választani? Jó, tudom, nincs választék, ez a legnagyobb baj...
2018. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Én meg annak hogy rezsi sziszi és főleg hajas hollik megszívta. Utóbbi nem kicsit! Nagyon! varga meg simicskó meg egy pár mondjon köszönetet az lmp-s fideszbérenceknek
2018. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Jó, de ha nem örülsz a Fidesz győzelmenek, Vonáékénak még kevésbé örültél volna, akkor mi az, aminek örülnél?
2018. ápr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

" Jó, de ha nem örülsz a Fidesz győzelmenek, Vonáékénak még kevésbé örültél volna, akkor mi az, aminek örülnél?"


Annak, hogyha a Fidesz olyan lenne, mint 1990-ben.

2018. ápr. 9. 09:42
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
#7: Ja, hát abban ne remenykedj, hiszen akkor liberálisak voltak, most meg illiberálisak.
2018. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Vonáék talán azért lettek volna jobbak, mert azokat aztán könnyebb lett volna utána kipaterolni a francba, de most, hogy megint a fidesz nyert b...szhatjuk... Nyilván nem jó neonácik kezébe hatalmat adni de ezzel a fidesz győzelemmel többé kevésbé eldőlt a következő választás eredménye is.
2018. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Ki az a vona? Vázriveczre gondolsz, aki kerítést bontana? :) Aki leborul izrael előtt, miközben iráni terroristák finanszírozzák a kampányát? :D Te kis tudatlan. :)
2018. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!