Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vesztes pártok közül Karácso...

A vesztes pártok közül Karácsony beszéde tűnt a legkorrektebbnek (hosszas lábjegyzet mellett gratulált is), és Szél tűnt a legfeldúltabbnak. Ti miképp látjátok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony inkább szerintem felélegzett, volt nemrég egy olyan megnyilvánulása ahol nem is igazán akarta ezt az egészet.
2018. ápr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annyira feldúltnak őt sem láttam, persze nyilván csalódott volt.
2018. ápr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire tisztességes ember Karácsony, de az nekem is tetszett, hogy gratulált. De Vona Gábor értékelője jobban tetszett. Nem a lemondás miatt, őszintébbnek tűnt. Karácsony nekem mindig sunyinak tűnt egy kicsit, most se tűnt jobbnak. Beszédékben gratulált, de azért hallatszott, hogy ezt csak azért teszi, hogy jobb színbe tűnjön fel. Karácsony illik az MSZP-hez, éppen olyan sunyi mint az. Botka sokkal tisztességesebbnek tűnt számomra.
2018. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Karácsony az a faszi, aki többek között kettészakította az LMP-t, hogy aztán összeálljon bajnaival. És aki most, hogy nehogy kiessen a politikából azt is bevállalta, hogy segédkezik az mszp életben tartásában. pedig az lmp ahonnan indult még azt mondta, hogy nem kellenek már a rendszerváltó pártok, se mszp, se gyurcsány se fidesz.


Szóval mit is lehet róla mondani. Elégedett, megint biztosította az egyéni politikai túlélést.

2018. ápr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Vona Gábor volt a legkorrektebb,ő nem mutogatott, felsorolt pár pontot amin majd igyekszik a jobbik ellenzékből munkálkodni és elismerte a vereségét és ígéretének megfelelően le is mondott.
2018. ápr. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és ígéretének megfelelően le is mondott"


Nagy lemondás, már azt is bejelentette, hogy újra indul.

2018. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!