Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Fidesz egyedül a...

Most akkor a Fidesz egyedül a migránsozás miatt nyert?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

Minden népnek olyan kormánya van, amilyet megérdemel...

2018. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem, azért nyertek, mert ők a sok lopás mellett csináltak is valamit, ellentétben az őszödi böszméékkel, akik csak loptak, csaltak, hazudtak.
2018. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát, azért a sorosozás is rásegített. Meg aztán, ki tudna ellen állni 10kg krumplinak?
2018. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

nemigaz a böszme még bontott is le emlékműveket

nem hogy nem épített hanem rombolt

2018. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Egy zsák krumpli vidéken sokat ér! Ahol havi 50.000 forintból élnek, gondolj csak bele, úgy örülnek neki, mint más Karácsonykor.
2018. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

2014-ben és korábban is nyertek, pedig akkor nem volt migránsozás.

De persze ez is benne van. Kihasználták a lehetőséget.

Az emberek nem akarnak migránsokat, erre rárepült a Fidesz, a hülye ellenzék meg közben szajkózta, hogy de kellenek migránsok. Hát, aki ilyen hülye, hogy direkt mást mond, mint amit az emberek akarnak, annak úgy kell.

De nyilván ennél összetettebb.

Kire lehetett volna szavazni?

Szélsőjobbos, aztán saját ideológiájába is belezavaródó Jobbik?

Baloldal? De ki? Már annyian voltak, hogy követni sem lehetett. Meg azt sem, hogy éppen melyikük utálja a másikat és ki-kivel ért egyet. Ekkor kavarást még nem láttam, mint amit most a baloldalon műveltek a minipártok.

2018. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondoljátok, hogy vidéken ennyiből élünk? Tisztában vagytok, hogy hogy él egy mezőgazdasággal foglalkozó ember?
2018. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

8: És nem is minden vidéki faluban él és mezőgazdasággal foglalkozik.

De a Pestieknek mindenki vidéki, aki nem Budapesten él. :D

Csak egy pl. kedves pesti ismerősöktől: Jé, nálatok is van Tesco??? (Van, 4 is :D)

2018. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ja, nem tudom honnan jönnek ezek.. Én programozó vagyok és midnig meglepődnek, hogy de hát azt ott hogy. :D A családom pedig mezőgazdasággal foglalkozik. Ha tudnák, hogy mennyibe kerül egy traktor, szerintem összepisálnák magukat
2018. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén vidék! Építőmérnök vagyok, ha ki se megyek a kapun akkor is összerajzolok/tervezk annyit amiből vígan megélek! A jó levegőn, nyugalomban.

Pesti barátok kérdezik, hogy mi a jó itt nálam. Aztán meg haza se akarnak menni!

2018. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!