Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett volna jobb, ha az...

Miért lett volna jobb, ha az ellenzék nyer?

Figyelt kérdés

Ezt főként a kivándorolni készülőktől kérdezem.

Mert ugye Szélhámos Bernadett is megmondta: "Most mi jövünk". Ami ugye annyit tesz, hogy ők akarják kavargatni a húsosfazekat.



2018. ápr. 9. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem az ügyészséget és a rendőrséget használnák politikai célokra. Mert nem arra menne a beszedett adó, hogy Bernadett szülőfalujába stadion legyen stb stb stb


Egyébként én nem megyek el. Lehet élni diktatúrában is.

2018. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Ezt honnan veszed? Szélhámos Berni még egy percet sem volt kormányon. ÉS azonkívül nem nagyon mondott semmit, hogy "most mi jövünk", ami eléggé ellentmondásos kijelentés.

2018. ápr. 9. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jobb hogy ezt nem tudjuk meg...mondjuk ha a momentum nyert volna, akkor a pestiek szívhatnának füvet (mivel a Budapestiek részesítették ezt leginkább előnyben a momentum programjában) és a pride-on meg lennének mobil házasságkötő standok a ratyiknak.
2018. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Az ellenzéknél nem lett volna meg 2/3többség. Épp a lenyomásra "játszott".


Nekem nem szimpatikus a fidesz. DE az mszp ugyanúgy lejáratta magát gyurcsánnyal. A dk meg azzal hogy felvállalta gyurcsányt. A jobbik egy köpönyegforgatóval indult. Így látszik, hogy bár ellenzéki oldalon vagyok, de tök naív azért nem!

Tehát az ellenzék csak koalicióban lett volna képes működni (márha képesek lettek volna a szent célért összefogni és megerőltetni maguk), ami engem jobban megnyugtat.


A fideszben sem az zavar, hogy nyert. Ez benne volt a pakliba. Engem a 2/3 aggaszt, mert már így is az egészségesnél nagyobb beleszólása volt a dolgokba és ez nem változik továbbra sem.

Jó lett volna egy ellenzéki oldal, ami kicsit visszafogja a gátlástalanságba és néha rálép a tyúkszemére. Most azt csinál a párt amit akar. Nincs visszatartó erő, nincs zabla. Ez az iszonyú. Ez tölt el rettegéssel.

2018. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
kaosz
2018. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

" ÉS azonkívül nem nagyon mondott semmit, hogy "most mi jövünk""

De, mondott. A Fidesszel ellentétben, minden más pártnak VOLT programja.

2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

"A Fidesszel ellentétben, minden más pártnak VOLT programja."


És ha beleolvasgatsz, akkor láthatod mekkora baromságok vannak benne.

2018. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Igaz. A Fidesz kampány jobban megfogott. Nekem mondjuk nem adtak erzsike utalványt, de a fake hírek arról, hogy Vona b*zi meg migránsokat enged mi, az mindent vitt.
2018. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!