Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre egy normális...

Mikor lesz végre egy normális magyar párt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se FIDESZes se Jobbikos se MSZPs se semmilyen párthoz nem kötötődök. De mikor lesz egy normális végre? Mert oké, hogy NAGYON ritkán vannak jó húzásai a FIDESZnek pl a kerítés bár letelepedési kötvénnyel bárki élhet itt de akkor is ez pl jó volt. De azon kívül mindent tönkretesznek, ellopnak, vagy hasonló és csalnak a választással is ahogy csak lehet. Az ellenzékiekről meg csak annyit, hogy megközelíteni sem tudják a FIDESZt választási csalások ide vagy oda szóval ha ez sem jön össze akkor ne akarják az országot vezetni.

2018. ápr. 9. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szóval te a kerítést, ami csak látszólag a migránsok távoltartására ment, holott valójában forintmilliárdok bezsebeléséről szólt a kormánynak, jó ötletnek tartod.
2018. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőbe szerintem lesz. Sőt! Biztos vagyok benne, tudom, hogy lesz. Ami késik, az nem múlik. Most a Fidesz volt a legerősebb, de ez nem örök állapot.
2018. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Adjatok időt a Momentumnak, hogy megerősödjön, és elsöpri a jelenlegi garnitúrát
2018. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Örökké nem tart, egyszer a Fidesz rendszer is véget ér, de kb. addig fog tartani mint a kommunista rendszer, mert ezek úgy bebiztosították magukat, hogy még 20-30 évig, senki nem fogja tudni leváltani őket. De nagyon remélem, hogy mind úgy fogja végezni, mint Ceausescu.
2018. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 30 év elég merész becslés ha vesszük,hogy a szavazóik 80%ban nyugdíjasok plusz hogy milyenek a kórházi viszonyok az időseket szinte azonnal a krónikus belgyóra utalják-elfekvő.Ez meg azt jelenti,hogy a szavazóik többsége 8-15 éven belül elhunyt lesz.

Viszont erre meg jön ellenpontként az hogy a romáknál elképesztően magas a szaporodó kedv,így 10-15 éven belül ők lehetnek az új fő szavazóbázis célcsoport a nyugdíjasok helyett,velük viszont össze lehet majd hozni a 30 évet is akár.

2018. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:


Nem csak a nyugdíjasok szavaztak a Fideszre. 2,3 millió szavazatot kaptak, 2/3 megvan nekik, az egész ország narancssárga, ezek nem csak a nyuggerek szavazati voltak. Olyan választási törvényt hoztak, hogy ezeket évtizedekig nem fogja senki kirobbantani a hatalom mellől, hiába mondják, hogy majd a Momentum megerősödik pár éven belül, abból is lesz esetleg (!) egy max. 6-7%-os párt, oszt ennyi volt.

2018. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon egyetértek a hármassal! 3 százalék egy évvel a párttá alakulásuk után egyáltalán nem rossz. Már most arra várnak kiskorúak tömegei, hogy rájuk szavazhassanak majd négy év múlva, és sokan fognak azok közül is, akik a most elbukott ellenzéki pártokból kiábrándultak. A momentumosok nekem is visszaadták a hitemet a magyar politikában.
2018. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!