Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona G. valóban dolgozni fog?

Vona G. valóban dolgozni fog?

Figyelt kérdés
Azt hallottam tegnap a hírekben, hogy a párt mandátumát is visszaadja, ami ugye folyamatos jövedelmet biztosítana neki. Emellett lemondott és elmegy dolgozni. Ez igaz? Valóban dolgoznia kell?
2018. ápr. 10. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Szibériában fog dolgozni egy munkatáborban. :-)
2018. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Meg van már neki a megélhetése.
2018. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
ha ennyire kivonul akkor csak csak igazak voltak amiket terjesztettek róla
2018. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Minek dolgozna?

Simicska rendezi a nyugdíját.

2018. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Gyárba fog menni úgy hallottam.
2018. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Vona és a munka ? Az egy másik bolygó, egy másik dimenzió!

( Az a lényeg, hogy történelemtanár ne legyen, mert azonnal iskolát váltok a gyerkőcnek! )


Politikusként is csak kitartottnak vált be...most meg "szakot" váltana, csak mert simácska elzárta a pénzcsapot?

Jobban jár, ha a Pride-on a gender-szakosok közelében marad!

Úgyis hatalomvágy fűti a hazaszeretet helyett: dominának öltözve vagy -- legvégső esetben-- popsikenőcs-árusként vonulgathatna pl. a szemkilövetőkkel.

(csak Allah meg ne lássa!)

2018. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen ahogy a hatos is fejtegeti, ez belovagolna a migránsok hátán is egy drótvágóval... alkotmányt sem szavazta meg mert ő nem kapott a kötvények árából... szerinte a GYODA megbukott, holott abba nem csap a villám a kerítéssel ellentétbe ja és ezek át akarták volna rendezni az autópálya matricákat is, én már megvettem 1 évre én bukni nem fogok egy Simcsicska miatt sem tízezreket... ezek ilyen allaknyalókák, ők nem igazi keresztyének, nem leszünk Bécs vagy Stockholm! Hiába nincs eszköz a kórházakba legalább nem lesz kötelező a turbán meg a tevegelés meg a csador ahogy transzigabci akarta... gondolom most is terrivel lóg...
2018. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne? Szili Katalin is dolgozik!
2018. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Máris különb lesz Orbán Viktornál, aki még életében egy percet sem dolgozott.
2018. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én beajánlhatom, ha van C, E jogsija. Kapok érte 300 euró prémiumot.


Nagy buli lenne, apám, hétvégén a parkolóban... Lenne egy kis politizálás alkoholos közegben.

2018. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!