Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy az...

Nem felháborító, hogy az állítólagos menekülteknek nem lenne jó Magyarország?

Figyelt kérdés

Nem mintha hiányoznának, viszont itt elvi kérdésről van szó. Ha kitörne a háború Magyarországon és mondjuk engem is behívnának háborúzni, de én gyáva módon félteném az életemet és külföldre kellene menekülnöm, én örülnék ha Romániában élhetnék, ha az békés lenne, és persze dolgoznék is.

De ezeknek az araboknak meg nem jó a legközelebbi békés ország, nekik egyből, csettintésre a világ leggazdagabb jóléti országai kellenének, a fényűző Nyugat.

Ilyenek mint Németország, Svédország, Franciaország, Egyesült Királyság. Nem jó nekik a csóró Kelet-Európa, sem a többi nem-gazdag de békés muszlim ország.


Ez nem felháborító?


2018. ápr. 10. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez hidegen hagy, oda megy ahova akar ha rendes ember, dolgozik, stb stb stb

érted

2018. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne áltassuk magunkat, ha veszélyben érezzük magunkat az országunkban logikus, hogy minél jobb helyen akarjuk újrakezdeni.
2018. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek akarnának egy olyan országba menni, ahol ha meglátnak egy fordásztól frissen kijött, ezért hajára kendőt rakó nőt, akkor egyből rendörséget hívnak rá?


Békés ország alatt Törökországra gondolsz? De azt sem lehet elvárni, hogy mindet a görögöknél vagy olaszoknál szállásolják el. Természetesen az lenne a legjobb, ha helyben tudnák orvosolni a bajt, de úgy néz ki például Szíria, mintha lehetne?

2018. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi felháborító van ebben? Téged úgy nevelt a fidesz hogy örülj annak ami van, többre ne vágyjál, régimódi gondolkodás az egész.


Nem a békétől fogsz jóllakni, jó életkörülmények közt élni, ehhez viszont Magyarisztán is kevés, meg Románia és úgy összevetve még sok ország.


Azt pedig csak Te gondolod úgy hogy elég lenne neked Románia, viszont ha menni kell akkor jómódú országba érdemes beszökni, az arabnak olyan a Nyugat mintha otthon lenne, Angliában külön negyede is van etnikumoknak, ahol nem szorulnak fehér Angliaiak véleményére.



Kitörölheti mindenki a seggét a békével, miért nem mész Tibetbe akkor? Csórók azok is, de maguk termelik meg a kis dolgaikat, cserébe kiegyensúlyozottak.

2018. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!