Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt hol tette alábbi...

Bayer Zsolt hol tette alábbi botrányos kijelentését?

Figyelt kérdés

Bayer Zsolt:

"A magyar emberek nem megosztottak, hiszen a magyar emberek teljes egyetértésben állnak ki Orbán Viktor, a Fidesz, és Magyarország mellett. A többi haszontalan sejthalmaznak nem sok köze van a magyarokhoz, és az emberi fajhoz"


A fide$$ hívők büszkén kampányolnak vele.



2018. ápr. 10. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Hol tette ezt a kijelentését? Ha minden igaz, akkor a száján.
2018. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Ezen nem felháborodni kéne, hanem röhögni.
2018. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár a fideszesek kampányolnak vele én nem találom a forrását. Tehát rádióban, van tévében hangozhatott el, a kérdés hol és mikor?
2018. ápr. 10. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad, ne idegeld magad ilyeneken.
2018. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Jó, hát Bayer ilyen, nincs ebben semmi szokatlan. Ezen a szinten van.
2018. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#3: Nem tudom, mert egy ideje mar nem süllyedek odáig, hogy Bayert olvassam, hallgassam.
2018. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! Nem tudom mi a bajod vele, az itteni liberálisok nap mint nap ugyan ezt mondják a fideszesekre! Most már tudod, hogy milyen érzés, hogyha rátok mondják!
2018. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
HOL kampányolnak vele egy fölényesen megnyert választás után??😂 Ugyan miért tennék? Linkeld már be, ahol ezt láttad.😂
2018. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7


:'( ... amit írtál az is az agyhalál jele.

Ugyanis más és más egy publicista (vagy politikus) ill. egy mezei állampolgár FELELŐSSÉGE. Ne mosd össze az egyszerű választót egy véleményformáló publicistával.


2. Aztán akik a ti agyhalálotokról írnak azok nem liberálisok, nem ballibsik, nem lippsik, nem lispik, stb stb csak egyszerűen látják hogy bedőltök az agymosásnak.

2018. ápr. 10. 23:24
 10/13 A kérdező kommentje:

#8


Látod ezek a veszélyes és gyűlölendő lippsik, lippcsikk, gender genetikájúak már csak ilyenek, amit kérdeznek se igaz.


Több helyen is láttam már, megtalálod a képei között

[link]

2018. ápr. 10. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!