Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki ténylegesen elhagyná...

Ki az aki ténylegesen elhagyná az országot?

Figyelt kérdés

A választások után divattá vált olyan posztokat kirakni, hogy "szégyen, hogy hol tart az ország" és, hogy "szívesen elhagynák Magyarországot".


Ki az aki ténylegesen elhagyná az országot?


Pl.: Én is azt hittem, hogy el akarok menni, de egy év után rá jöttem, hogy nem tudok kint élni és haza jöttem.



2018. ápr. 12. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki eddig is elakarta hagyni, de még tanul vagy nem készült még rá "lelkileg".
2018. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Például én.

Jön valaki? Csoportban könnyebb.

2018. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
unalmas...
2018. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

A gondolat sokkal több ember fejében megfogan, mint ahányan ténylegesen elindulnak innen.


Az, hogy megpróbáltad kint és hazajöttél, szintén sok ember sajátja, nem mindenkinek való a külföldön élés.


De mivel a magyar politika kategóriába írtad ki kérdésed, gondolom, a választások eredményeiből indultál ki. A düh, a kétségbeesés, a keserűség sokkal több ember sajátja most, választások után, mint azt mutatná a (valós?) eredmény.


Nem is feltétlen a külföldre menés a kérdés (külföld vonzóbb), mert azt szerintem szívük szerint nem tennék annyian, mint amennyien kényszerből mégis megteszik. A kérdés itt az, hogy ha itt maradsz, mi vár rád? Magyarországi jövőkép nincs és tömegeknél van ez, itt a baj.

2018. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fontolgatom... Nagyon kivándorlásellenes vagyok, de Közép-Ázsia vagy egy banánköztársaság azé' nem játszik. Biztos honvágyam lenne és időről-időre haza is jönnék, de azért a f4sz ki van már azzal, hogy lassan a WC-re nem tudsz úgy elmenni, hogy ne sorosista libsi g#cizzenek le
2018. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

"Pl.: Én is azt hittem, hogy el akarok menni, de egy év után rá jöttem, hogy nem tudok kint élni és haza jöttem."


El is hiszem, hogy a fasisztáknak nem tetszik a kinti jólét. Ők Moslékországba vágynak, a jó kis poshadt állóvízbe.

2018. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, a szakmámban 5-10 ezer eurós fizetés van külföldön. Kicsit sem érdekel a politika, de a legtöbb embert igen.
2018. ápr. 12. 10:33
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

#5

Én nem tudom, hogy mi ez a honvágy izé sokaknál.

Nekem annyi hiányozna egy darabig, hogy nem tudom magam olyan jól megértetni az emberekkel, mint a magyarokkal, de ahogy megtanulnám a nyelvet és menne rendesen a kommunikáció, már nem hiányozna ez a putri.

Ja, meg hát kint is van rengeteg magyar, akivel tudsz beszélgetni, ha annyira honvágyad van.

2018. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Szóban sokan...


A fiatalok koreben van ez a protesthangulat de kb azt se tudjak hogy eszik e vagy isszak a politikat. Annyit latnak hogy van korrupcio meg kormanyzati propaganda es kesz, ezen tul nem tudnak gondolkodni.

2018. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9

Bezzeg te és a többiek. Ti aztán nagyon tudtok gondolkodni és mindenkinél okosabbak vagytok.

2018. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!