Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a devizahitelesek kártéríté...

Ha a devizahitelesek kártérítést követelnek, akkor a hosszú ideje albérletben lakók miért nem?

Figyelt kérdés
Ha bebukik valaki egy lakáshitelt akkor elárverezik a lakását, de addig is ingyen lakhatott ott, nem kellett albérletet fizetnie, tehát ugyan ott tart mint az aki albérletben lakik már évek óta. Az ugyanúgy károsult, hiszen nem lesz övé a lakás sosem. Ha a devizahiteleseket mindenki sajnálja (vagy lesajnálja), akkor az albérletben lakókat miért nem? Nekik miért nem járna állami kártérítés, rengeteg, lakhatásra kidobott pénz után?
2018. ápr. 12. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Te helyből vagy nekifutásból vagy ilyen h...?
2018. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ezek után én is beperelek valakit. A devizások kaptak segítséget. Én akinek meg sajét tulajdinú házam van én nem kaptam semmit. Ez nem igazság.
2018. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek. Pereljünk.
2018. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert albérletben nyomik laknak.
2018. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan követeljenek az albérletben lakók is, mint a devizahitelesek. De egyik sem fog kapni...
2018. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mintha én albérletben laktam volna otthon, mamahoteleztem sokáig otthon, most külföldön élek albérletben, de itt mindenki albérletben lakik, az echte németek is. De itt a fizetések is olyanok, hogy az albérlet smafu.

De aki otthon albérletezik, az tényleg megkárosul rendesen, mert a fizetésének 50-60%-a elmegy rá.

2018. ápr. 12. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik az albérlet, azt otthagyhatod.


Viszont ha pedig nem jött be a devizahitel, azt ha tetszik, ha nem, fizetned kell....


Nem mindegy.

2018. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Haha,milyen segítséget kaptam?

Ha 180 forintert tudtam volna végtörleszteni ugyan minek vettem volna föl hitelt?

Azta ku....

+-25%-ot írtam alá. Gondoltam a roha@dék bank kimaxolja 15-24,5%ra esetleg. Nem baj mert ugye nem biztos,meg annyit még otthoni fizuból is bírni fogok.

Ott buktunk nagyot hogy hát azzal nem számoltunk hogy ezek ekkora nagy xar@háziak,hogy képesek ránkverni a 125%-ot.

itt tartunk most.

Mar az összes környező ország elrendezte ezt a műsort csak nálunk téma még mindig.


Es ha már itt tartunk.

A fidesz kiáll sorosgyuri ellen,ugye ez a szöveg.

Az otp akinek csányi a főnöke,a mi viktorunk nagy focis cimborája.

Még ott sem csinált semmit se.

Akkor hogy higgyem el azt a mesét hogy stopsoros?

Egy dollármilliárdos spekuláns amerikai állampolgár.

Félreértés ne essék,soros ( így kisbetűvel) nem a barátunk. Senkié sem. Egy kártevő. A világ jobb hely lenne nélküle.

Na de a fidesz? Hiteltelen az egész!

A fidesz nem véd meg minket semmitől. A kerítést nem nekünk építette hanem mert nálunk ilyen a közhangulat. Tudták hogy ez a jó marketing,ezzel nyerhetünk. Ennyi.

Ha én bebukom a házunkat ott kő kövön nem fog maradni.

Nem gyújtom fel mert az közveszélyokozás de ott pusztulni fog minden. Csinálok róla egy jó kis youtubevideót aztán felrakom ahogy kell. Mást úgysem tehetek. Pereskedni nem érdemes hála a fidesznek.

2018. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as

Miért nem a Gyurcsányon kéred számon a problémádat, aki a devizahitelre rábeszélte akit tudott?

2018. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Nyugi,a gyagyásfletóra is 25öt veretnék,aztán csónakkátrányba és libatollba forgatást követően az általuk megjelölt szomszédos országba küldeném őket egy ilyen régi ostromkatapult segítségével.

Közvetítené az M1,lenne nagy fesztiválhangulat,mindenféle zenés programokkal,virsli,sör,külföldi előadók,zárcsökkentés,dohány meg miegymás.

2018. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!