Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Zsúrpubi cikkeiben nem...

A Zsúrpubi cikkeiben nem érzitek az ellentétet?

Figyelt kérdés

A választások előtt leírták, hogy a fidesz szavazók "egybitesek", majd a választások után felháborodtak, hogy az ellenzékieket "agyhalottnak" titulálta a Mediaworks. Félreértés ne essék, Pauska Zsolt cikkét is felháborítónak tartom, szerintem senkit sem szabadna lehülyézni, mert más a politikai álláspontja, de érdekes, hogy a zsúrpubi először egybitesnek nevezi azt, aki nem azt gondolja, amit ők, majd ők háborodnak fel később, hogy ők is le vannak hülyézve.

[link]

[link]



2018. ápr. 14. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvasok ilyen szennylapokat, nálam csak a Heti Válasz, HVG, Mandiner, esetleg 24.hu jöhet szóba.
2018. ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez általános jelenség itt a gyakorin is. A másik tábort szívesen minősítgetjük mindenfélének, míg ha velünk teszik ugyanezt, az már nem tetszik.
2018. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fidesz szavazók egy bitesek/komcsik ez tény. A mediaworks pedig fideszes szennypropaganda média, ez is tény. Mi a probléma? Hol az ellentét "elvtársak"?
2018. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan itt. Te balliberálisként tényként kezeled, hogy minden fidesz szavazó egybites, de rád nem lehet mondani, hogy hülye vagy. Oké. "Amit szabad Jupiternek..."

Sok baloldali (köztük te, kedves utolsó) semmivel sem különb, mint a kormánypropaganda. Ugyanúgy gyűlölködtök, csak ti a saját honfitársaitokat hülyézitek és gyűlölitek, csak mert más véleményen vannak.

2018. ápr. 14. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Halkan megjegyzem, hogy én sem vagyok kormánypárti, nem is oda szavaztam, de ettől még nem hülyézek le más embereket, és nem kezelem tényként, hogy aki mást gondol, mint én, az "egybites".
2018. ápr. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!