Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves magyar baloldaliak,...

Kedves magyar baloldaliak, akik szerint a "Sorosozás" csak propaganda! Mivel magyarázzátok, hogy angol nyelvű weboldalak is bőven foglalkoznak azzal, miszerint Soros a következő?

Figyelt kérdés

Evilest man alive

(a leggonoszabb élő ember)


Pure evil

(tiszta gonosz)


The real life Palpatine

(a valódi Palpatine, hasonlat a Csillagok Háborúja fógonoszával, aki NEM Darth Vader)


2018. ápr. 14. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Van angol nyelvű propaganda is.
2018. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, hogy elfogadnák az érveket
2018. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Azt is írják ezeken az oldalakon, hogy aki nem fideszes, ne adj Isten egyenesen Fideszellenes, az Soros csatlósa?
2018. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vagy gondoljátok, hogy Orbán Viktornak már akkora hatalma van, hogy a világsajtót és az Internetet is ő uralja, sőtcenzurázza a Google-t s vele a YouTube-ot?


Ha nem jó, akkor ott nem volnának ugye ellenzéki videók, pedig vannak.

2018. ápr. 14. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én láttam egyébként olyan angol nyelvű weboldalakat, ahol a gonosz gyíkemberekkel foglalkoznak. Ehhez mit szólsz?
2018. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én meg láttam olyan oldalt, amin azt írják Orbán Európa új Hitlere/Sztálinja, Mussolinije, vagy csak szimplán az EU egyetlen diktátora, akkor ez is mind igaz, kedves fideszes honfitársak? Csak mert valaki ezt írja? Láttam már pár gyenge érvelést, de hogy valakinek az legyen a támpont, hogy "azinternetismegírta" ahová bárki írhat bármit, hát...
2018. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek lennél olyan szíves, linkelnél egyet is?!
2018. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Soros így, Soros úgy... az a szerencsétlen öregember még él?
2018. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Pedig itt nincs rajta...

2018. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is kérnék egy linket. Beírtam a keresőbe, de egyik nagyobb híroldal se dobott fel ilyesmit.
2018. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!