Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baja van a Jobbiknak...

Mi baja van a Jobbiknak Morvaival?

Figyelt kérdés

Szerintem jól beszél és igaza van...


Lassan tényleg azt hiszem a Jobbik lement kutyába


2018. ápr. 15. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Morvai Hisztinával? Abszolút semmi.


[link]

2018. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 éves senkiént érdekes lesenkizni a győztest... :)))
2018. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bukta után mindenkivel baj van... négy éve nincsenek érdemi viszonyban egymással, csak eddig nem volt érdekes.

Ez a "visszahívás" meg egyenesen röhej, olyan műfaj nincs, egy kormányzásra készülő párt legalább ennyit tudhatna.

2018. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom, hogy Morvai politikája azonkívül semmiben nem áll, hogy folyamatosan lebontja saját méltóságát, és láthatóan élvezi, ugyanis 12 éve nem állt elő új politikai projekttel csak "a szemkilövetés, a rendőri brutalitás, lovasroham, kommunista kormányok stb" és máig minden szónál amit erről mond, elélvez láthatóan.


[link]


Egyfolytában orgazmusa van amikor arról beszél, hogy a rohadt libsik mit követtek el, de ők nem követtek el semmit, és ennyit élvez, semmi másra nem alkalmas.

Míg nem tisztem védeni Vonát, de legalább valamiféle projektekkel állt elő az évek során, és gondolom valami értelmeset is szeretne csinálni a Jobbik körein belül. Talán ez.

2018. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Morvai nem volt eladó Simicskának mint Vona.

A sok genderJobbikos néppártosodott és mentek a Simicska által kijelölt úton Vonával az élen. Meg is kapták a bizonyítványt :)


Morvai maradt igazi Hazafi!

2018. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én naivan azt hittem, hogy azért hívják vissza Brüsszelből, hogy a lemondott Vona helyére megtegyék elnöknek és Fidesz-szavazókat "szívjanak el" általa.


Bár azt nem tudom, hogy Morvai és Orbán viszonya milyen, mennyire áll Morvai közel a Fideszhez vagy visszaállna-e a Jobbik mellé, ha ő lenne az elnöke.

2018. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Talán az, hogy jó ideje a Fidesznek kampányol?
2018. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Talán jó ideje itthon is a MAGYAR NEMZET oldalán kampányol, nem úgy minta csicska vona t
2018. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!