Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó az ellenzéknek és az...

Miért jó az ellenzéknek és az ellenzéki sajtónak, hogy folyamatosan uszítja az embereket a határon túli magyarok ellen?

Figyelt kérdés
Ezt annyira hiábavalónak, és gusztustalannak tartom.

2018. ápr. 16. 07:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesznek miért jó, hogy folyamatosan uszítja az embereket a határon túli magyarok ellen?
2018. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert keptelenek elfogadni hogy az eredmeny igyis ugyis ugyanaz lenne, es minket probalnak besarozni ahelyett hogy elismernek hogy toketlen banda.
2018. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiábavaló. Nézd meg az első hozzászólást. Egyszerűen magyargyűlölők. A 20 milió románozás után nincs esélyük hogy bárki is rájuk szavazzon a határontúlról. Ezért hergelik az itteni magyarságot
2018. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig én nem uszítok a szomszédom elle, de nem engedem, hogy beleszóljon, hogyan nézzen ki kertem!
2018. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzem hogy uszítana az ellenzéki sajtó. Maga a helyzet megosztó amit a kettős állampolgárság idézett elő. A választójoguk etikai szempontból enyhén szólva megkérdőjelezhető.
2018. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Én egyetlen cikket nem olvastam még, ami célzottan a határon túliakat bántaná. Olyat természetesen igen, amely arra mutat rá, hogy miképp buszoztatta a Fidesz a választások napján az ukrajnai magyarokat a határszéli falvakba meg miképpen vásárolták meg a szavazataikat. Ilyen riportokat lehet látni és az is nyilvánvalóvá vált hogy ezek valós dolgok.


Kérdezem, mi az akkor ami az ellentétet szüli? Nem éppen a kormány manipulatív lépései a határontúliakkal és ahogyan őket használja fel a saját pártérdekük kiszolgálásában?


Én szeretem a magyar testvéreim, akárhol is vannak a világban. És megvetem azokat akik kihasználják őket. Ennyi.

2018. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

"Egyszerűen magyargyűlölők."


Egyre kevésbé nehéz annak lenni.

2018. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha a hátáron túliakat nem engedjük a magyar politikába beleszólni, akkor mondjuk az Angliában élőket miért??
2018. ápr. 16. 07:37
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem a határon túli magyarok ellen megy az uszítás, nem az ő szenélyük ellen, hanem csak a választójoguk ellen,az ellen, hogy bárki, aki nem itt él, és nem is ide született, tán még nem is járt itt soha, az ne szavazhasson itt. Ez pedig önmagában jogos.Ez kb. olyan, mintha te szavazhatnál pl., hogy most Ukrajnában vagy épp Romániában vagy akárhol ki legyen épp a Kormányfő.
2018. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
Az Angliában élőket azért, mert ide születtek, és valószínűsíthető, hogy egyszer szeretnének visszajönni.Itt vannak a szüleik, szeretteik, stb.
2018. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!