Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok többsége miért fideszes?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert egy csomó fejlesztést, támogatást ők kaptak a Bentszületettek rovására. Nameg, más farkával a csalánt, azt mindig lehet.
2018. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen, más farkával a csalánt verni sokkal élvezetesebb


Pláne ha közben még fizetnek is érte :D

2018. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vagyok fideszes, de valamilyen szinten meg tudom érteni őket. Az előző kormányok konkrétan sz*rba sem vették őket, sőt volt amikor ellenük kampányoltak. Most itt a Fidesz, aki látszólag tesz-vesz értük, úgy éreztetik velük, hogy fontosak az anyaországnak, erősítik a magyarok összetartozását, segítik őket stb. Ez fontos a határon túli magyaroknak. Én megértem őket, annak ellenére, hogy rühellem a Fideszt.
2018. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Először is, magyarok,nem pedig agyarok. Másodszor: akik élnek szavazati jogukkal, mégis, kire kellene szavazniuk? Aki gyűlöletkampányt folytatott, és folytat ellenük a mai napig?

Ez örök szégyen marad, és nem a határon túli magyarok szégyene, hanem a tiétek:


[link]

2018. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert kilóra, százmilliárdokkal megvették őket a mi adónkból. Azért.
2018. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Bocsánat hogy merészelek szólni és nincs ellenemre hogy a határon túli testvéreink is magyar állampolgárságot kaptak - én annak idején mellette voltam - de ha mi Magyarországon élő magyarok ennyire "szégyelljük magunkat" vagyunk akkor miért akartok hozzánk csatlakozni mint állampolgárok? Nem lenne jobb ha egy általatok kevésbé szégyenteljesnek tekintett néphez csatlakoznátok?


A kérdésre hogy válaszoljak már Semjén megmondta hogy a határon túliaknak erkölcsi kötelessége a fideszre szavazni.


Nem mintha számított volna mert úgy tudom hogy a végén ez nem befolyásolta érdemben a választás eredményét. Csak azon vagyok fennakadva hogy "szégyelljük magunkat". Én nem szégyellem magamat.

2018. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekik is löktek rothadt krumplit, hogy érezzék a törődést, de ennyike...
2018. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Lehet kifogásolni sok dolgot, de nyilván egy olyan bandára nem fognak szavazni akik elvennék a már egyszer megkapott jogaikat.


Qrcsány és sleppjének, meg a hozzád hasonlóaknak ez nem jött be. ;)

2018. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Igazad van. Az ilyen pufajkások miatt szégyellem kicsit magamat. Ha már ők nem magukat.
2018. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ott minőségi Székely krumpli terem! Nem mint az alfölsön ami februárra összeráncosodik és szétszottyad, aztán márciusra megrohad.
2018. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!