Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nerm világos nekem mi értelme...

Nerm világos nekem mi értelme lenne új választásnak? Azon is ugyanez lenne a végeredmény, nem? Mégis mire számítanak a tüntetők?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 16. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
ja azt vegen fidesz 4/5 lesz:)
2018. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Tiszta választásban gondolkodnak.
2018. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
A mostani választás több ponton is csalásgyanús. Ha a kormány egy tiszta, ellenőrzött választáson is ilyen eredményt érne el, akkor az jó nem, de rendben lenne.
2018. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Kapásból nem jön le neked a lényeg vagy direkt kihagyod: új választási törvény által lebonyolított új választásokat akarnak. Ez a lényeg, hogy új választási törvények legyenek, mert a mostani a Fideszre lett írva, bármit csinálnak 2/3dal mindig bent lesznek a parlamentben.
2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

"bármit csinálnak 2/3dal mindig bent lesznek a parlamentben."


Aminek én nagyon örülök. Ezt tedd hozzá.

2018. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
5: Majdnem rákérdeztem fordított esetben is örülnél-e neki, de aztán megláttam a százalékodat és rájöttem ki vagy. Veled meg fölösleges értelmi vitát folytatni. Nem is neked írom ezt, hanem a többieknek, hogy ne essenek bele ebbe a hibába.
2018. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
", hogy új választási törvények legyenek, mert a mostani a Fideszre lett írva," Akarmelyik masik part is elerheti ezt az eredmeny
2018. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Én ellenzéki vagyok és nem az a problémám, hogy nyert a Fidesz. Egyáltalán nem zavarna, ha ezt az eredményt tisztességesen érték volna el.

DE csaltak, nem kicsit, nagyon! Szerintem elérheti az elcsalt szavazatok száma az 1 milliót is (persze erre bizonyíték nincs, csak ésszerű), de a pár száz/pár ezer már bizonyítottan van, amin szerintem már múlhatott volna a 2/3-ad...

2018. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Tiszta választásban gondolkodnak."


Nem előtte kellett volna abban gondolkodni, és nem a parti befejezése után?

2018. ápr. 16. 17:09
 10/12 A kérdező kommentje:

"A mostani választás több ponton is csalásgyanús."


Őöö, akkor talán nem kellett volna megvárni a három nap fellebbezési időt, és nem pont ebben a 3 napban tartani töntetést, amikor ezt még nem lehet tudni?


"Ha a kormány egy tiszta, ellenőrzött választáson is ilyen eredményt érne el, akkor az jó nem, de rendben lenne."


Őöö, az nem úgy van, hogy az ellenzéknek annyira nincs már bázisa, vagy annyira nem érdekli őket, még a Momentumot sem, hogy egy csomó helyre nem is delegáltak szavazatszámláló biztost? Egy új választásnál majd fogank? Most azért írjunk ki új választást, mert nem kaptak időben észhez és nem jutott eszükbe, hogy delegáljanak ellenőrző bizottságot?

2018. ápr. 16. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!