Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hihető az, hogy a választásnak...

Hihető az, hogy a választásnak vannak olyan részletei, amelyek - állítólag - államtitoknak minősülnek?!

Figyelt kérdés
Mert ha ez így van, akkor sz@rt sem ért az egész választás!

2018. ápr. 16. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

ó de butuska vagy! az nem tartozik rád meg senkire miért és hogy nyert a fidesz....


az államtitok 80 évre


na pápá!

2018. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es: Én vagyok a hibás, hogy nem írtam a kérdéshez, hogy ez nem droidoknak szól!
2018. ápr. 16. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, ezt a baromságot honnan vetted?
2018. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 16. 21:19
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos csak baromságnak LÁTSZIK!

Közben ez a VALÓSÁG!

2018. ápr. 16. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt az elemzést és megtudod, hogy miért államtitok.


[link]

2018. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebben az országban csak a Soros invázió nem államtitok, ha nem vetted volna észre. Most majd Orbán 4 évig megint nem válaszol egy riporternek sem, mert mi közöd hozzá, hogy minek Tiszaburára egy Reál Madrid szintű stadion és kész...

Az egészségügytől fontosabb az "inváziótól" megóvni minket, mert hiába veszi ki a vakbeled 5 év várólista után egy Ugandai orvos, attól még "megfarkal a migráns" akikből nem tudom, hogy fognak még szerezni 30000-et, hogy ideédesgesse orbán titokban, de mintha mint a pestises területet úgy elkerülnének bennünket...

2018. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A választási folyamatban nem létezik olyan esemény, ami államtitok. Ha mégis, az minősíti a választást, a lebonyolítót és az államtitokká minősítőt. És ha sokáig így marad, a többieket is.
2018. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Tóth Zoltán választási szakértőtől hallottam erről először, nagyon meglepett, 10 perc környékén mondja:

[link]

2018. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor végül is a magyar demokratikus, szabad választások rendszerébe bele van építve az eredmény ellenőrzésének a megakadályozása. Hisz azokat a furcsaságokat amiket a delegáltak elmeséltek nem lehet visszaellenőrizni, mert eleve az eredeti, papír alapú jegyzőkönyveket nem láthatjuk, azokat a szkenneltekkel össze nem vethetjük, de az azokat feldolgozó rendszer sem ellenőrizhető. Így az eredmény amit a nyilvánosság elé tárnak pont annyira lehet valós mint amennyire egy tökéletes kitaláció.
2018. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!