Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Hihető az, hogy a választásnak vannak olyan részletei, amelyek - állítólag - államtitoknak minősülnek?!

Mert ha ez így van, akkor sz@rt sem ért az egész választás!

Keress kérdéseket hasonló témákban: választás, államtitok

2018. ápr. 16. 21:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

ó de butuska vagy! az nem tartozik rád meg senkire miért és hogy nyert a fidesz....

az államtitok 80 évre

na pápá!

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-es: Én vagyok a hibás, hogy nem írtam a kérdéshez, hogy ez nem droidoknak szól!

# 2/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:08 Privát üzenet
Kérdező, ezt a baromságot honnan vetted?

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..

# 4/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos csak baromságnak LÁTSZIK!

Közben ez a VALÓSÁG!

# 5/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:20 Privát üzenet

Olvasd el ezt az elemzést és megtudod, hogy miért államtitok.

[link]

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. ápr. 16. 21:23 Privát üzenet

Ebben az országban csak a Soros invázió nem államtitok, ha nem vetted volna észre. Most majd Orbán 4 évig megint nem válaszol egy riporternek sem, mert mi közöd hozzá, hogy minek Tiszaburára egy Reál Madrid szintű stadion és kész...

Az egészségügytől fontosabb az "inváziótól" megóvni minket, mert hiába veszi ki a vakbeled 5 év várólista után egy Ugandai orvos, attól még "megfarkal a migráns" akikből nem tudom, hogy fognak még szerezni 30000-et, hogy ideédesgesse orbán titokban, de mintha mint a pestises területet úgy elkerülnének bennünket...

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. ápr. 17. 08:42 Privát üzenet
A választási folyamatban nem létezik olyan esemény, ami államtitok. Ha mégis, az minősíti a választást, a lebonyolítót és az államtitokká minősítőt. És ha sokáig így marad, a többieket is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. ápr. 17. 09:32 Privát üzenet

Én Tóth Zoltán választási szakértőtől hallottam erről először, nagyon meglepett, 10 perc környékén mondja:

[link]

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. ápr. 17. 11:44 Privát üzenet
Akkor végül is a magyar demokratikus, szabad választások rendszerébe bele van építve az eredmény ellenőrzésének a megakadályozása. Hisz azokat a furcsaságokat amiket a delegáltak elmeséltek nem lehet visszaellenőrizni, mert eleve az eredeti, papír alapú jegyzőkönyveket nem láthatjuk, azokat a szkenneltekkel össze nem vethetjük, de az azokat feldolgozó rendszer sem ellenőrizhető. Így az eredmény amit a nyilvánosság elé tárnak pont annyira lehet valós mint amennyire egy tökéletes kitaláció.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. ápr. 17. 14:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért minősítette államtitoknak a jelenlegi választások előtt a Fidesz a számítógépes választási rendszert?
Igaz, hogy állítólag Simicska kitűzte a fehér zászlót?
Állítólag a Fideszesek tudják hogy több szavazatot kaptam 2014-hez képest, akkor ennyit erről? Örökké marad a Fidesz?
Állítólag sok fidesz szimpatizánsnak sem tetszett Orbán elégtételes nyilatkozata. De mi várható valójában a választások után?
Ha a Jobbik a néppártosodás miatt állítólag szélkakas, akkor a Fidesz micsoda?
Miért nem hajlandóak az emberek elmenni szavazni? Állítólag jó nagy a baj változtatni kell.

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!