Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Völner Pál, Komárom- Esztergom...

Völner Pál, Komárom- Esztergom megye 2. számú országgyűlési egyéni választókerületben megválasztott képviselőt szeretném személyesen elérni. Hogyan tudom megtenni? Fogadóórája nincs megadva az interneten.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert még nem volt a parlamentnek alakuló ülése, így nem is működhet a képviselő irodája.


De amikor nekem kellett felvennem a kapcsolatot a helyi képviselőnkkel, akkor azt a telefonszámot hívtam fel, amit a pártjának a helyi irodájának számaként tüntettek fel Ott tudtam beszélni valakivel, aki eljuttatta a kérésemet a képviselőhöz és utána még fel is hívtak, nem kellett személyesen bemennem, egyszerűen meg tudtuk beszélni amit szerettem volna.

Persze ez nem mindig lehetséges, gondolom attól is függ, mi az ügy, az egyém egyszerű dolog volt.

De a pártjának a helyi irodáját hívd fel ők majd megadják vagy azt, hogy milyen telefonszámon vagy email-címen tudsz időpontot kérni vagy hogy mikor van fogadóórája (vagy mikor lesz).

2018. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 éve is ő volt már a helyi képviselő, de még sincs fogadó óra megadva
2018. ápr. 18. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek oka egyszerű, nem kíván beszélni veled (és másokkal). Mert azt elhiszem, hogy neked lenne mondanivalód számára, de az meggyőződésem, hogy őt viszont ez baromira nem érdekli.
2018. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már majd beszélőn próbálkozz, a fogdán (hamarosan ott lesz, reméljük)
2021. dec. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!