Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nektek nem tűnt...

Fideszesek, nektek nem tűnt fel, hogy rengeteget hazudik a fidesz?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekli őket csak az egykulcsos adó és a családi adóelkerülés.
2018. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szomorú. Értelmes választ egyik sem tudott nekem adni.
2018. ápr. 19. 18:16
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Ellenzéki Gyurcsány :


"Hazudtunk, délbe, reggel, este. Teljesen nyílvánvaló, hogy amit mondunk az nem igaz. Miközben nem csináltunk semmit 4 évig. Semmilyen kormányzati teljesítményt nem tudunk felmutatni " https://www.youtube.com/watch?v=XRVko1LBJKs

2018. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

#3

És? Ha Gyurcsány hazudott, akkor Orbánnak is szabad? Ha kiderül, hogy Gyurcsány egy erőszaktevő, akkor felajánlod a feleségedet/anyádat/lányodat Orbánnak, hogy kvittek legyenek? Vagy mi?

2018. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező,a fideszesek többsége egyáltalán nem követi napi szinten a politikát.

Arra szavaznak,akik a legtöbb adókedvezményt adja nekik.

Az meg totál nem érdekli őket,hogy az ország működőképességére ez milyen hatással van,vagy mit kell ezért hazudozni.

2018. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Orbán nem hazudott. Az ellenzéki média állítja ezt. Nem érdemes vitázni róla, mert úgysem fogadjátok el csak amit akartok. Lehetne igazolni, de mivel csak 400-at meg hasonló fake news médiát vagytok képesek elfogadni, az pedig naná hogy gyűlőlködő, így nem lehet titeket meggyőzni semmiről.


Ott van gyurcsány beszéda, amikor LEBUKOTT, nem pedig beismerte. Megpróbálta rákenni a pártjára a stiklis dólgait, aztán összemosta az összes párttal.


Ez olyan, hogy a gondnok meglép az összes 4 év alatt befizetett közös költségeddel, majd azt mondja te is loptál már életedben, hát nem ? Na hát ugyanaz. :XD


Úgyis csak azt hiszitek el amit a 400-as kántál.


Szép napot !

2018. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mi az, hogy Orbán nem hazudik? Soros finanszírozza a szombati tüntetéseket, ez is hazugság, "Jobbik lebontaná a kerítést" Ez is kamu, mivel pont, hogy a jobbik ötlete volt. Origo akkor mi? Fideszbérenc portál, ami úgy hazudik mint a vízfolyás :D Elég csak megnézni miket HAZUDTAK a tüntetésről :D Jaj a fidesz nem hazudik, csak sorra veszítik el a pereket :D Németh Szilárdot is hazugságon kapták meg most még egy fideszest :D szal sorra veszíti el a pereket a Fidesz :D és ez nem kamu. Na erre mit mondasz?
2018. ápr. 19. 18:41
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Bàr nem vagyok Fideszes,de tisztelem őket.

Tiszteletben tartom a szavazataikat azt,hogy erős szimpatizànsok.


Tudod mièrt?


Tiszteld az ellensèget ès soha ne becsüld le őt!


Èn a Munkàspàrtra szavaztam,velük szimpatizàlok.

2018. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Régen én is a Munkáspártra szavaztam, de meg is bántam. Szerintem a fideszben nincs semmi tisztelnivaló.
2018. ápr. 19. 18:47
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Ez egy barom kérdés.

Ha zavarná őket, akkor nem lennének fideszesek.

De most nem?

2018. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!