Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz realis Magyarorszag...

Mikor lesz realis Magyarorszagon a 13. havi fizetes?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Amint 13 hónpaosak lesznek az évek.
2018. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Van, ahol van. Például, ahol a fiam dolgozik, van. Nem egyben kapják: fél havit a naptári első félév végén, a másik félhavit a naptári második félév végén. Minden félév végén azok kapják, akik az adott teljes félévben alkalmazásban voltak.

Ő például rosszul járt, mert annak idején februárban kezdett; így az első félév nagy részében alkalmazásban volt, de az első félév végén mégsem kapott semmit ebből.

2018. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen a mi cégünknél is van.

Van 13. és 14. havi fizetés.Viszont egyesek a 13-at karácsonyi pénznek a 14.-et meg éves prémiumnak nevezik.



A korrektebb,normálisabb cégeknél most is van ilyen, ahol nincs, azok annyit is érnek.

2018. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden év végén kapok 150% prémiumot. Vagyis nálunk reális.
2018. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
December után január jön, nem pedig a 13.hónap. Le kéne már állni ezzel a hülyeséggel. (Lásd még: 13.havi nyugdíj)
2018. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Amikor majd valaki 13 hónapot dolgozik. Nem tudom, ki találta ki ezt a baromságot.


Normális bérekkel és juttatásokkal teljesen felesleges, már választási ígéretnek is nagyon-nagyon gyenge.

2018. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
3: Normális cégnél rendes fizetés van, nem év végi könyöradomány.
2018. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tesho válasza:

A Continentálnál 13. és 14. havi is van.

A nyugati országokban ez teljesen bevett és normális dolog, nem értem az előttem fanyalgókat, úgy tudtam a Nyugathoz akarunk felzárkózni?! :-)

2018. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért fanyalgunk?

Azért, mert a 13. 14. "havi fizetés" minden további nélkül elvehető, míg ha az alapbérben lenne elosztva a 12 hónapban, akkor nem. Jó reggelt!

2018. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!