Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is gondolja hasonlóképpen...

Árokpart kérdése:

Más is gondolja hasonlóképpen a fiatalok tüntetésével kapcsolatban a következőt?

Figyelt kérdés
A fiatalok szinte minden héten tüntetnek, hol kormányváltó, hol rendszerváltó tüntetésnek nevezik el, de ennek szerintem semmi értelme így ebben a formában. Valljuk be egy rendszerváltó tüntetéshez legalább akkora elégedetlenség kellene minimum mint 2006 őszén, sőt kényelmességünket tekintve még annál is nagyobb. Miért nem úgy hirdetik meg a rendezvényüket mint a fiatalok és középkorúak problémáira, életlehetőségeinek nehézségeinek enyhítésére szolgáló figyelemfelhívó demonstráció és utána egy bulival egybekötött platform. Szerintem ez nagyon szimpatikus is lenne és az idősebbek többsége is egyetértene vele. Viszont semmiképpen sem kormányellenes stb, mert egy az, hogy ez kormányoktól független probléma is szerintem. Kinek mi a véleménye?
2018. ápr. 21. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

ütős név kell hogy elérje az emberek ingerküszöbét


mondjuk a Békemenetet is lehett volna: A Fidesz potentátok vagyongyarapodásának és hatalmának megtartásáért bepalizott felvonulók demonstrációjának hívni, de nem így történt...

2018. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Most nagyobb az elégedetlenség, mint 2006-ban! Akkor csak a csőcselék tüntetett.Abban igazad van, hogy nem sok értelme van, mert a kormány nem veszi figyelembe a követeléseiket, és minden marad a régiben.
2018. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
"fiatalok szinte minden héten tüntetnek" Tudod, hány hét van egy évben?
2018. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
"Most nagyobb az elégedetlenség, mint 2006-ban!" " hetee ynrte meg a kormanypart a valaszast, olyan fölennyel, mint meg soha...
2018. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert a férgek elcsaltàk
2018. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ami különbség a 2006-os tüntetéssel szemben, hogy valóban értelmiségibb réteg tüntet, többekközött egyetemistákkal... Aki ezt vitatja, az hazudik.
2018. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
#6 Tök mindegy, Magyarországon (és egyébként a legtöbb helyen) többségben azok vannak, akik eladják a jövőjüket két fillér haszonért. Gondolkodó és nem burokban élő ember nem dől be ezeknek az egybites üzeneteknek...
2018. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon eltérő nézeteink lehetnek a gondolkodásról.


2006-ban én egy darab tüntetést nem láttam. Fidesz által felheccelt, randalírozó tömeget igen, azt láttam. Tüntetőnek célja, igénye van. Az autófelgyujtás nem igény.


Kérdező, azért nem úgy hirdetik, mert nem az. Tudnak ők bulizni, nem kell ahhoz előbb a Kossuth téren összejönni. Továbbá 2006-ban én elégedetlenséget nem nagyon tapasztaltam, a hőzöngés és gyújtogatás nem elégedetlenség. Most tapasztalok. Kissé dilettánsat, de a leghatározottabban elégedetlenséget, meg is mondják, mi iránt. Hogy kicsi a hatása? Igen, de ez nem rajtuk, és még csak nem is a kormányon múlik. Hanem azon a tömegen, amelyik nem érti, miről van szó. És ők sokan vannak. Igazuk nincs, de sokan vannak. És azt képzelik, ők a közszemlélet. Mondom, képzelik.

2018. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már hogyne lett volna 2006-ban elégedetlenség mikor 30-35 százalékkal emelkedtek egyik napról a másikra az energiaárak. Azért azt mindenki megérezte.
2018. ápr. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!