Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik itt? Átvertek volna...

Mi folyik itt? Átvertek volna minket?

Figyelt kérdés
Sopron környéki srác vagyok. Mivel Sopronban dolgozom, ezért ölég sokat tartózkodom a városban. Azt tapasztalom az utcákon, hogy egyre több néger van. Miért? A kormány végig csak hatudott volna? Betelepítettek valamennyit ide? Meghznyászkodtak Brüsszelnek?

2018. ápr. 22. 06:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A KSH oldalán könnyen ellenőrizheted, hogy az elmúlt 15-20 évben mindig kb. 150 000 bevándorló élt Magyarországon.
2018. ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, gyerek, téged (is) megvezettek, te meg be is szoptad: voltak, vannak és lesznek is migrik, mert Orbán aláírta anno az Eu-ban!!

A "rendes" migriken kívül még vannak a fizetős migrik is - kb. 20 ezren, meg az ukrán szavazógépek, akik a magas nyugdíjért szavaznak bárkire...

Úgyhogy jógyerek, ezt beszoptad te is, meg az ország is!

2018. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Aszondja, egyre több néger van az utcán. :D

Hát ez kész...

2018. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
1-es, csak nem mindegy, hogy erdélyi magyar, német, francia, stb., vagy busman... Igen, múltkor olvastam, hogy települtek be ide azért rendesen. Ázsiából 20 000-en az elmúlt 10 évben, és már 6000 afrikai van. Már 40 000-en vannak Ázsiából, főleg Kínából. Igen, átvertek, 7000 gazdag migráns telepedhetett le pénzért, és csak tavaly 1300-an kaptak menedékjogot. Ne azt nézd, amit mondanak, hanem, amit tesznek. Az anyjukat is eladnák 5 forintért... Hidegen hagyja őket a befogadó ország (mert számukra is befogadó ország vagyunk).
2018. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Még a 80-as években voltak itt afrikaiak, ilyen tanulónak jöttek az egyetemre. Akkor anyukám két húgát is felcsinálták és lett nekem két afrikai unokatesóm is. Biztos vagy benne, nem ott születtek azok a négerek? Beszéltél velük?
2018. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
az én szomszédomban meg ukránok laknak...na azok magyarul se tudnak...jöttek ide a gyárba dolgozni, mert hát a magyarok nem dolgoznak annyiért...:D undorító emberek(mármint a szomszédban...)
2018. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ausztriából jönnek át qrvázni, piálni, stb., mert olcsóbb minden.
2018. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen sok a néger, ide járnak egyetemre, aztán van aki haza megy, van aki letelepedik itt. De ezek nem illegálisan jönnek, árkon-bokron keresztül, agresszív állatok módjára, áttörve a határon, papírok nélkül, hogy azt se tudni ki fia-borja.
2018. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

utolsó, így igaz. habár köztük is lehet gáz arc, mégsem főként ellenük küzdünk, hanem azok ellen, akik papírok nélkül jönnek. igaz, hogy sok terrorista pl már az euban született, de azt már sajnos nem lehet kivédeni. viszont aki iratok nélkül jön, érted, az mit szeretne? városból faluba járok dolgozni, lenn a déli határnál, és basszus egyik reggel is láttam, hogy a rendőr szedi le a kabátot bekötőúton az egyik fáról. aztán ha mondjuk éppen arra sétáltatom a kutyám hajnalban (erre mondjuk nincs sok esély, de legyen), és ott találkozok velük? akkor mi van?

nekem azzal nincs bajom, aki rendesen, hivatalos úton jön, hiába lehet közöttük is radikális. nem kellene ítélkezni sem, de ami mocskos és rombolást hagynak maguk után, az gáz, meg amikor megtámadják az embereket.

a kormány befogadja azokat a menedékkérőket, akik tisztességesen érkeznek, és igazolni tudják magukat. a kampányban sem róluk volt szó, meg a kvótás szavazáson sem. csak az emberek keverik a szezont a fazonnal.

2018. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyetem miatt vannak itt + van akinek magyar a felesége és ide is költözött. Beszéltem velük. Teljesen rendes arcok és ne aggódj Ausztriában dolgoznak (akik dolgoznak és nem az egyetem miatt vannak itt) szal még a melód is biztonságban van. Ennyire nem kellene beszopni a kormány baromságait (attól függetlenül, hogy én sem értek egyet a betelepítéses dologgal) azért ne menjünk vissza az időbe, amikor csak a fehér, férfi nemű ember volt teljes jogú állampolgár a többiek meg csak valami por nép féreg.
2018. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!