Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyit az ellenzéki kormányvál...

Ennyit az ellenzéki kormányváltásról?

Figyelt kérdés

[link]


Megvan a zsíros állás a kövi 4 évre. Elérték a célt.



2018. ápr. 22. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy ezekre váltsuk le a fideszt, akik első lépése az új ciklusban arról szól, hogyan nyúljanak le több állami pénzt?
2018. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi valóban
2018. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

;)


Ugye-ugye, csak jó az a Fidesz :D

2018. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kulcsszavakat nem egészen értem, de ez legyen a legnagyobb gond. Miért lehet kulcsszó a hazugság. Mit hazudott a Párbeszéd?!

A Párbeszéd Karácsonnyal az élen volt a leginkább összefogás párti, ő kezdeményezték az előválasztást, amibe végül több párt se ment bele. Mint ahogy az Új Pólust is megfúrta az LMP. Maradt kényszermegoldásként az MSZP-szövetség.

Miért lenne hazugság, alávaló dolog a józan észre hallgatni, és minden - maradék - törvényes eszközzel élni, ami az ellenzéket még egy kicsit is segítheti?!

Tudomásul kell venni, hogy a fejlődéshez és a színvonalas munkához is pénz kell. Ha csak annyiról lenne szó, hogy egy kamupárt összeharácsol annyi pénzt, amennyit csak lehet, és aztán nem csinál semmit, akkor lehet igazság abban, amit mondasz, de Szabó Tímea és számos más képviselő is már eléggé jól bizonyította, hogy azért ők valóban megdolgoznak a pénzükért.

2018. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Látjátok, ezért nem lett kormányváltás, mert nektek a sza***r is ízetlen. Baj ha a Jobbikos együtt vonul az MSZP-sel, baj ha összefog, de az is baj ha nem, mer' különben is ménemlépett vissza.... Baj ha tesz, baj ha nem tesz. Elvárjátok, hogy legyen hatalma, de elvárjátok, hogy ezért ebben a rendszerben se trükközzön. Azért nem lesz soha büdös összefogás ebben a retek országban, mert amivel nem kellene érdemben foglalkozni, azon háborog a hülye magyar, amikor meg húzzák ki a belét a száján arra meg még rá is segít egy dupla x-el. Azt azért nem kellene elfelejteni, hogy a politikához pénz kell, a hatékonyhoz meg mégtöbb (NEM VÉLETLENÜL VAN ANNYI MILLIÁRDOS PRIBÉKJE V.IKROTNAK!!!) . Pénz nélkül nem lehet kampányolni, jogi pereket intézni, tájékoztatókat, fórumokat tartani, az érdemi parlamenti üléseknek szigorú szabályai vannak. Nem féltem én egyik képviselőt se, de higgyük már el, hogy ők is fizetésért dolgoznak, és még így is messze elmaradnak a fidesz frakció tagjai mögött....

Szóval drága "nemlettkormányváltás" barátaim, miattatok nem lett! Nektek nem lehet a kedvetekre tenni, ha van sapka az a baj, ha nincs akkor meg az...

Engem már nem is érdekel, egyformán idióta az összes, elvétve egy két kivétellel. Engem ez már nem érint, nem fogom itt megvárni a 21.sz-i Ratkó korszakot (Novák korszakot?), meg az újfeudális rendszert.... Szóval boldoguljatok, megérdemlitek a sorsotokat!

2018. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
5: annál azért bonyolultabb az élet, hogy mindegy ki, csak ne a fidesz.
2018. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Te bonyolítod túl, meg néhány okostojás. Egyedül önmagában senki sem tudja legyőzni a Fideszt. Nem arról szól a történet, hogy akkor most azon veszekszünk, hogy kik lépjenek vissza. Mindegyik pártnak megvan a létjogosultsága. De mindegyik ellenzéki pártnak fel kell ismernie az összefogás fontosságát, és együtt kell működnie a Fidesz NER rendszerváltásához. Egy ciklust le kell tudni KÖZÖSEN, mert jelen szabályok alapján csak így lehet kétharmad, amivel korrekt alkotmányt és választási rendszert stb. lehet kiírni. Aztán mindenki mehet a maga útjára. De amelyik párt ezt nem képes még most sem felismerni, az alkalmatlan. És természetesen van egy szavazóréteg, amelyik szintén alkalmatlan, ha nem képes felfogni, hogy ahhoz a sok dologhoz, amit akar, kormányváltás lesz, de azon nem gondolkozik el, hogy a kormányváltást hogyan lehet megoldani. Mintha csak toporzékol, hogy mért itt vagyok, mért nem ott, ahelyett, hogy elindulna a megfelelő irányba, és haladna.
2018. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#narancssárga csak a Fidesz :D
2018. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%

Kedves kérdező!

Ilyen balfék, agymosott, túlzott büszkeséggel és önteltséggel átítatott ellenzéktől mit vártál?

Én magam sok mindenben nem értek egyet sem Orbánnal, sem a Fidesszel, de a miniszterelnök úrnak egyben 100%-osan igaza volt:


"Nekem az a véleményem, hogy Önök egyszerűen bénák."


Egymásra köpködő, ujjal mutogató ellenzék, a huza-vona akörül, hogy összefogjanak vagy se. Egyes ellenzéki politikusok hitelességüket vesztették.


Együtt: Szigetvári őrjöngve leantiszemitázta azt a Fideszt, akinek a második győzelménél (az első 98-ban volt), a médiakampányát egy zsidó származású férfi vezette, aki egyben Netanjahu propagandasegédje. Nem csoda, hogy Németh Szilárd otthagyta.


Jobbik: Nem fogunk össze se az MSZP-vel, se a DK-val, mert Gyurcsány, meg amúgy is mi ilyen, meg olyan erősek és esélyesek vagyunk.


DK: Elég, ha azt írom, Gyurcsány.


MSZP: A Jobbikkal meg a DK-val hol össze akar fogni, hol nem. Teng-leng a gatyában magyarul. Ráadásul kevesebb tütükét kellene iszogatni az interjúk előtt.


LMP: Az egész egy lefizetett bagázs. A Jobbikos Toroczkai által kilóra megvett, megfenyített párt, ezért nem fogtak össze. Úgy látszik Toroczkainak érdeke volt valamiért a Fidesz győzelem. Szél Bernadett össze-vissza beszéléseiről meg ne beszéljünk.


Lehet itt mondani a választási törvényeket, meg a csalásokat, de ezek nélkül is nyert volna a Fidesz az ellenzék teljes inkompetenciája miatt. Lehet siránkozni, de míg ez az ellenzék marad, addig 1000%, hogy a Fidesz marad az úr. Meg lehet mondani a médiát, de a HírTV-n kívül máshol nem tudtak csak össze-vissza pampogni, evvel túl sok támadási felületet adtak a Fidesznek. A lejárató kampány is azért volt sikeres, mert az ellenzéki politikusaink hagyták magukat. Mélységesen leszerepeltek még úgy is, ha a Fidesz előnyeit nem nézzük. Ez az én véleményem, lehet nem értesz velem egyet, de én így láttam/látom az egészet.

2018. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!