Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a számról?

 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen. Nekem nosztalgia, hiányzik! Igaz az diktatúra volt, de ez is az! Az a melósok érdekeit helyezte előtérbe mindennel szemben! Akkoriban szidtam, de utólag nagyon megbántam!
2018. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Nemvolt az annyira rossz mint ahogy mostanába divat róla beszélni.

Lázadoztunk hogy nem olyan jó az életszinvonal de ha a mostanival összehasonlítom akkor mégis csak az volt az emberségesebb, hiába mondják hogy diktatúra volt.

Akkoriban az emberek nem rabszolgák voltak hanem szabad emberek, ha a törvény elé került az egyszerü ember akkor számíthatott rá hogy egyenrangúan kezelik másokkal, nem úgy mint most a Mészáros Lőrincek meg a garancsi Istvánok korában. A fideszbárók uralkodnak, úgy használják a közmunkásokat mint a rabszolgákat, még azt is megszabják nekik hogy a fideszre kell szavazni mert ha nem akkor nemlesz még közmunka sem, akkor most nincs egypártrendszer?

2018. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!