Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Mészáros Lőrinc lemond a polgármesterségről?

Figyelt kérdés
Érdekel mindenki vélemenye, mi lehet a háttérben, hiszen pár hete azt mondta nagyon szereti ezt a tisztséget.

2018. ápr. 24. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Már korábban kellett volna. Felesleges atrocitásnak tette ki magát.
2018. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Megindokolta, vagy nem?

Teljesen logikus, csak neked ennyire misztikus?

Nem ér rá - akármennyire is szerette betölteni ezt a funkciót - mivel neki is a nap 24 órából áll.

Nem minden polgármester tojik a választóira, mint Márki-Zay Péter, aki 200 km-re a körzetétől csak uszítással tölti az időt.

2018. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerény, értelmes ember, belátta, hogy már annyi a dolga a saját (??) vagyonával kapcsolatban, hogy nem tudna megfelelő időt és energiát fordítani a közjó érdekében.
2018. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Felcsút igazán nagyot veszít. Hiszen ki is irányíthatná jobban azt az apró kis települést, mint egy olyan ember, aki okosabb és főleg fejlődőképesebb Zuckerbergnél is, sőt bárkinél a világon???
2018. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Így nem kellesz neki vagyonnyilatkozatát nyílvánossá tenni.
2018. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszmájú vagyok, de ugyanaz ugrott be a hír hallatán nekem is, mint az előttem szólónak. Hogy így már nem lesz közszerplő, nem lesz vagyonnyilatkozat.
2018. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!