Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örökké a nyakunkon marad...

Városi srác kérdése:

Örökké a nyakunkon marad Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Mert az örményeknél meg a szlovákoknál elzavarták az ottani Orbán Viktorokat.

2018. ápr. 24. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Víktor örökké fog élni? 🤤
2018. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Na, akkor zavarjuk el mi is de nem tudom hogy mit szólnának hozzá a roma csajok és roma csávók :-D
2018. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Viktor


💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋

2018. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer úgy is megmurdál a vén komcsi, ne aggódj.
2018. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
....ha a többség ezt akarta? Nekem jó. Eddig is jó volt, remélem ezután is jó lesz.
2018. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha hagyják az egyszerű emberek hogy orbán továbbra is csaljon a választásokon, ha továbbra is elhiszik a hazugságait, ha továbbra is engedik hogy a focimániájára költse az adófizetők pénzét akkor bizony sokáig fog még uralkodni a többség felett, egészen addig míg az utolsó fiatal is elhagyja az országot, és ha ez megtörtént bezár a bazár mert már nemlesz kitől lopni.
2018. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Örökre nem, csak amíg meg nem pusztul.

Utána jön egy hasonló tróger, cigány paraszt, ahogy ezt az országot ismerem.

2018. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez a karmánk!
2018. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem is örökké, mert kiöregszik a politikából, szerintem 12 évig majdnem biztos.

Mert vegyük, hogy mi történt most a választásokon. Nagyon kicsivel több szavazott az ellenzéki pártokra összesen. De ugye ilyenkor a FIDESZ nyer.


Akkor lenne esély leváltani, ha rajta kívül csak igazi támogatottságú párt indulna a választásokon. Mert akkor ha FIDESZ 45% a másik 55% a másik nyerne.

De mennyi az esélye, hogy a baloldal és a jobbik összefog. És ha 3 párt indul 40%-is elég a FIDESZNEK, hogy nyerjen. És mondjuk nem valószínű, hogy egy nagy támogatottságú párt támogatottsága hirtelen 30-20%-ra csökkenjen. De ha 4 párt is indul a választásokon a FIDESZNEK akár 30%-is elég lehet a győzelemhez.

A nagy összefogáson kívül akkor lehet még leváltani, ha esetleg jön az előzőhöz hasonló gazdasági válság. Vagy valami olyan nagy probléma, amit nem lehet megoldani.

2018. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem már járni sem tud, és a kezét is alig tudja majd megemelni, de még mindig itt lesz és boldogítja nemzetünket. Halála után meg akkora gyász lesz, mint 1982-ben Brezsnyev halálakor a Szovjetunióban.

Viszont utána akkora hatalmi vákuum lesz, hogy egy másik diktátor hajlamú ember fog ismét hatalomra kerülni, aki rosszabbul csinálja, és utána még aki életében utálta Orbánt, az is vissza fogja sírni.


Sértőnek éreztem, de be kell valljam, igaza volt Orbánnak, amikor azt mondta, nem európai nemzet vagyunk, hanem félázsiai származék. Azok vagyunk, nem demokrácia kell nekünk, azzal nem tudunk mit kezdeni. A magyar embernek erős, autokratikus hatalom kell, amelyik saját magát isteníti.

2018. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!