Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes szavazók! Kitartanáto...

Fideszes szavazók! Kitartanátok a kormány mellett ha nem sikerül megakadályozni a kötelező kvótarendszert?

Figyelt kérdés
Ha Brüsszelben nem sikerül megakadályozni a migránsok kötelező betelepítését,akkor joggal lehet feltenni a kérdést, hogy érdemes-e kitartani mellettük.
2018. ápr. 25. 18:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%
kit erdekel a betelepitesi kvota? minket csak az EU penzek kvotaja erdekel...
2018. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%

Nem a migránsok miatt szavaztam a Fideszre.

Benne van a pakliban hogy nem sikerül megakadályozniuk hogy bejöjjenek.

2018. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésnek már nincs értelme. A Fidesz már eleve több migránst befogadott mint amennyit a kvóta írt volna elő. (És ez a kvótán felül jött, tehát ez majd még csak ráadás lesz.)

10x több menekült kapott menedéket itt mint Csehországban, vagy bármely másik V4 országban, mégis megszavazták a birkák 2/3-ra, ami egyébként 49%.

A stop migráns csak egy reklámszöveg volt, amivel az alja és érdek népet meg lehetett fogni.

(Ezt inkább az Orbán szavazóknak írtam, nem a kérdést kiírónak.)

2018. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A kérdést nem értitek ahogy látom. A fő kampányüzenetük az volt, hogy megvédik Magyarországot. Ha ennyit se sikerül elérniük ha beledöglenek se, akkor tökre jogos a kérdés, miért szavazott bárki is rájuk.
2018. ápr. 25. 19:05
 5/35 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy nem érdekel a kvóta rendszer, de én nem amiatt szavaztam a Fideszre.

Ez a migráció nehéz kérdés nem tudom mi lenne a jó döntés.

2018. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
"10x több menekült kapott menedéket itt mint Csehországban, vagy bármely másik V4 országba" Mikor mondta a fidesz, hogy a valodi menkülteknek sem adunk menekültstauszt? A fdiezs csak azt mondta, hogy ggazdasagi bevandorlo tisztataztalan hatterö nem ritkan terroristakat nem enegdjük be es küzdünk minden olyan kvota ellen, ami ilyeneket rank akar eröltetni
2018. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
Amugy ami a kerdest illeti siekülni fog, az eus szabalyokkal elletetve, pl Csehorszagban ervenyben vannak meg a Benes-dekretiumok, Franciaordzsagban meg Angliaban vannak olyan varosnegyedek ahol a Saraia törvenyei uralkodnak, az Eu meg cseszik ra egy nagyot
2018. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
#6: Ja, a több mint húszezer eladott letelepedési kötvény is ezt mutatja.
2018. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7-es nem Csehországban, hanem Szlovákiában.
2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
49%

Ki, mert legalább szólásszabadság van a kérdésben, nem úgy mint Svédországban:

https://www.youtube.com/watch?v=iERLyAxddVE

2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!