Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benneteket is elszomorít az a...

Benneteket is elszomorít az a tudatlanság, ami a mai magyar közéletben uralkodik?

Figyelt kérdés

Elég csak ezen az oldalon néhány választ és kérdést elolvasni, süt belőlük az ostobaság.

Elsősorban az ellenzéki emberekre gondolok.


2018. ápr. 27. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem is az a gond, hanem hogy valaki a haszon miatt képes feladni a hazáját
2018. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Engem is elszomorít, de az én véleményem szerint mindkét oldal mély sötét. De a narancszombik ha nem is sokkal, de rosszabbak és kevésbé tájékozottak.


"Nem is az a gond, hanem hogy valaki a haszon miatt képes feladni a hazáját"


Igen, ez szerintem is probléma, lásd letelepedési kötvények és Paks 2

2018. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
olyan kiváló intelligenciájú emberek mint fluor tomi nem lehet vitatkozni mert kb 90% ilyen a maradék exkommunista lobbista aki éhes
2018. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

2# letelepedési kötvény? Utana lehet járni az illetőnek és pénzt hoz, itt fektet be stb....


Paks2 ? Jah hogy lesz saját áramunk mi bajod ezzel?

2018. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

"Paks2 ? Jah hogy lesz saját áramunk mi bajod ezzel?"


Akkor már saját narancs is kellene, nem?

2018. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Paks II-ről csak annyit, hogy:


30 évre 10 milliárd eurós hitelt veszünk fel beruházásra, nem pedig az összeomlás elhárítására.

Ellenben:

A Fidesz visszafizette idő előtt a 18 milliárd dolláros IMF hitelt és az 5 milliárd Eurós Európai Banktól felvett hitelt, (azaz, 23 milliárdot!!!) amit Gyurcsányék voltak szívesek az utolsó évükben, az összeomlás elkerülésére, négy évre felvenni, hogy majd a Fidesznek kelljen visszafizetnie.

2018. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Az nem hazafeladás, ha az emberek nem nyomorba, hitelbe és albérletbe akar családot eltartani, gyereket nevelni és megélni, hanem kényszerlépés. Mert ugyebár ameddig a minimálbér hat-hetede annyi, mint szinte akármelyik fejlődő európai országban, az ÁFA kulcs viszont nálunk a legnagyobb (igen, köszönjük az elismerést), addig nincs miről beszélni.
2018. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Az ellenzéki emberek kis túlzással csak a Fidesz szidására és a szavazóik birkázására képesek ezen az oldalon. Egyszer a youtube on "találkoztam" egy gondolom ellenzéki emberrel aki szinte olyasmire volt csak képes a hozzám irányított kommentekben, hogy


ro.ha.dj meg te mocskos Fideszes g.e.ci


Szerintem értelmetlen módon írt, a lényeg csak annyi volt, hogy ro.ha.dj meg te mocskos Fideszes g.e.ci


Itt pedig amire képesek az szinte annyi, hogy a sok birka megszavazta őket. Ezt fogják szerintem tolni még sokáig. Kicsit unalmas nekem, de ez van.

2018. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg süt. Elsősorban a nem ellenzéki emberekre gondolok.

Látod kérdező, haladunk. Két állítás, egyben már egyetértünk. Most a másikban kéne dűlőre jutni. Ez se lesz könnyű

2018. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"2# letelepedési kötvény? Utana lehet járni az illetőnek és pénzt hoz, itt fektet be stb.... "


A kötvény az adósságot megtestesítő értékpapír.

Magyarul hitel.

És én momentán nem igazán látom, hogy mi a jó abban, ha a piaci kamatok több mint 2-szereséért veszünk fel hitelt adott esetben nemzetbiztonsági kockázatot jelentő külföldiektől akik ráadásul Oroszországból, Kínából és arab országokból jönnek, simán lehetnek köztük kémek, lobbisták, terroristák, bűnözők stb.


Miközben feleakkora kamatért tudnánk hitelt felvenni mindenféle egyéb kötelezettség nélkül.


Na ezt magyarázd meg hülyegyerek.


"Paks2 ? Jah hogy lesz saját áramunk mi bajod ezzel?"


Az, hogy a dupla annyiba fog kerülni mintha Németországból importálnánk. És ne gyere nekem az "energibiztonsággal", mert annál nincs nagyobb kockázat mint az oroszoktól venni a fűtőanyagot amit ráadásul csak ők gyártanak, és úgy zsarolnak vele ahogy akarnak, miközben a németeknek nagyon komoly gazdasági érdekeik vannak itt, tehát nem fognak ellenünk fordulni.


"Paks II-ről csak annyit, hogy:


30 évre 10 milliárd eurós hitelt veszünk fel beruházásra, nem pedig az összeomlás elhárítására.

Ellenben:

A Fidesz visszafizette idő előtt a 18 milliárd dolláros IMF hitelt és az 5 milliárd Eurós Európai Banktól felvett hitelt, (azaz, 23 milliárdot!!!) amit Gyurcsányék voltak szívesek az utolsó évükben, az összeomlás elkerülésére, négy évre felvenni, hogy majd a Fidesznek kelljen visszafizetnie."


2008-as válságról hallottál már?

Amúgy a 23 milliárdnak több mint a felét le sem hívtuk, ezt valahogy kihagytad.

Valamint a baloldal inkompetenciája nem indokolja az ország újboli eladósítását egy rendkivűl veszélyes Oroszország felé aki simán visszaélhet a helyzetével.

2018. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!